Nejde obrazovka

Od: Datum: 02.05.13 19:26 odpovědí: 3 změna: 02.05.13 23:56

Dobrý den,

Mám problém s displejem u noteboku HP dv 6500, vista home prem. 32. pustil jsem si hru přes internet a když se načítala tak obazovka sešedla a už se nic nedělo. Tak jsem dal CTRL-ALT-DEL abych to vypl přes uživatele a nic se nedělo. čekal jsem dlouho. Proto jsem to natvrdo vypnul. Při zapnutí obrazovka nenaběhne jako normálně ale zbělá a pomalu jde do šeda. Bylo slyšet zvuk jak se zapíná windows ale obrazovka byla pořád šedá. zkusil jsem, jestli se dostanu do biosu, nebo vložit záložní cd a nic. Chci se zeptat co se stalo, nebo co mi asi odešlo?

doplněno 02.05.13 21:01:

ještě jsem chtěl doplnit, že se na obrazovce objeví barevné pruhy a když zmáčknu nějakou klavesu s funkcí (internet, windows, pošta,...) která je na klávesnici, objevuje se jako by prosvítal displey a na ploše se něco dělá ale čitelné to vůbec není.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.05.13 23:10
avatar

Zdravím, zkoušel jste připojit externí monitor? Pokud na něm uvidíte všechno správně, závada by mohla být v samotném LCD nebo osvětlení, případně kabeláži.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.05.13 23:40

zkoušel jsem se připojit i na monitor od PC ale nefunguje to, zkoušel jsem to i na televizi a taky nic.

Od: ben®
Datum: 02.05.13 23:56
avatar

Dobrý den, toto bude asi problém s grafickou kartou. Zkuste i ten trik s baterkou. Odpojit NTB od sítě, zcela vypnout, vyjmout baterii a vložit zpět. Zapnout NTB a odzkoušet. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.