Bios - Advanced/pokročilé

Od: Datum: 02.05.13 16:02 odpovědí: 6 změna: 07.05.13 17:06

Dobrý Den

Chtěl bych se zeptat jak se dostat do záložky Advanced v Biosu,popř.jak tam tuto záložku vůbec dostat.Nemám o tom nejmenší tušení,protože sem to nikdy nepotřeboval,ani tam nechci nic důležitého jen zrychlit větrák

V Systémových Informacích mám napsáno,že verzi biosu mám Acer V1.16,jestli potřebujete vědět ještě něco klidně napiště,opravdu v biosu se nevyznám,jediný co tak umím je nabootovat z něj OS ..

(OS win 7 jestli to pomůže...)

Za případné odpovědi děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.05.13 16:48

Popř. lepší by bylo,kdyby mi někdo poradil jak rovnou zrychlit větrák,zkoušel sem speedfan ale prý nepodporuje můj noťas..takže jediný co se mi tam načte jsou akorát teploty,ale větráky z tama ovládat nemůžu

Datum: 02.05.13 16:50

U noťasu větrák v 99% nijak ručně nezrychlíš. Automaticky se spouští podle teploty, není to jak u PC, kdy se točí pořád (a podle teploty jsou jen regulovány otáčky, popř. jde regulovat ručně).

doplněno 02.05.13 16:52:

Pokud to špatně chladí, měl by jet větrák naplno. Hlavně to chce vyčistit, svůj Acer profouknu aspoň jednou do měsíce a je to pořádně znát.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.05.13 17:00

čištěnej je dobře,ale stejně se dost zahřívá při hraní a zdá se mi že se točí hodně málo,mě trochu hlasitosti větráku nevadí,radši bych byl kdyby víc zrychlil...a v tom biosu to teda někde není? viděl sem někde na videu že v Advanced se to dá nastavit... nebo aspoň zvýšit..

Datum: 03.05.13 15:14

opravdu někdo neví jak to tam dostat/najít?

Datum: 03.05.13 16:50

Není, nejde, tohle mají BIOSy pro stolní PC, výrobci notebooků si nemůžou dovolit nechat jejich uživatele, aby zasahovali do nastavení větráku. Proto mají notebookové BIOSy tak akorát nastavení bootování

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.05.13 17:06

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.