Nejde mě fleška vše na ni přepsalo

Od: Datum: 30.04.13 23:17 odpovědí: 9 změna: 02.05.13 19:56

Moc Vás prosím můžete mě poradit. Na flešce se mě to vše přepsalo .Může mě někdo poradit jak to vrátit do původního stavu.Nic jsem s FLEŠKOU nedělal a to se mě tam ukázalo po zasunuti do USB. Děkuji moc za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 30.04.13 23:29

Dobrý den, nepíšete, zda je přístup např. do těch složek na flashce. Jaká má být velikost flashky? A jakou ukazuje systém, resp. obsazený prostor? Nebo je problém opravdu jen v té rozhozené grafice?

Upřesněte. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Od: htmltest
Datum: 30.04.13 23:33

School

Datum: 01.05.13 07:57

Dobrý den.

Ta fleška je velká 4 giga a velikost dat je jako předtim než se to stalo nečitelné. Ostatní Flešky jdou normálně.Já jsem měl na ni pro mě důležitá data, které jsem si nazálohoval.BOHUŽEL.

Moc Vám děkuji že se mě snažíte pomoc. Maraton

Od: ben®
Datum: 01.05.13 09:23

Dobrý den, rozumím tomu tak, že k těm datům na flashce už není přístup. Nejde nic - kopírovat, smazat nebo přesouvat soubory. Pokud to je takto, tak toho jsem se obával. Ta flashka bude neopravitelná a poškozená. Data z ní už asi jinam nezkopírujete a při pokusu o zformátování se tento proces zastaví a nedokončí. Příčinou je buď stará (opotřebovaná) flashka nebo byla nesprávně odpojována od OS - např.

jen rychle vytažena z USB. Vycházím z vlastní zkušenosti - nepomůže ani formátování. Do budoucna je dobré data zálohovat. Zdravím!

doplněno 01.05.13 09:26:

Ještě tu flashku zkuste připojit k jinému PC, zda se tam bude projevovat správně, ale spíše už ne.

doplněno 01.05.13 11:59:

Zkuste to, ale obávám se, že je poškozený filesystém nebo rovnou vadné sektory na té flashce. A vadné sektory na flashce nejdou opravit.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.05.13 11:54

Děkuji ještě vyzkouším na jiném počítači.Maraton

Datum: 01.05.13 12:01

Data jsou podle všeho nenávratně poškozena (je to vidět už z toho, že se zobrazuje nesprávná velikost souborů - na 4GB paměti nemůže být několik souborů s velikostí 2-3 GB), proto pochybuji o tom, že by se ještě dalo něco zachránit.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.05.13 19:56

Jsem starší uživatel tak že nevím ,kde je ten příkazový řádek. Prosim mužete mě chronologicky popsat abych mohl udělat co mě radíte. Děkuji

Od: buss®
Datum: 01.05.13 12:38

Myslím, že kdysik na to byl nějaký program, hledat na spec fóru. Mám dojem, že jsem měl něco podobného. Jinak se mi stalo dávno tomu, že 2x se rozjela tabulka FAT.

Datum: 01.05.13 12:44

Ještě mě něco napadlo: Spusť si příkazový řádek (cmd) a zadej příkaz chkdsk [písmeno jednotky] /f , např. chkdsk K: /f. Počkej až skončí a pak se podívej, jestli se něvo změnilo.

doplněno 02.05.13 20:18:

*něco

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.