Nefunguje monitor - jak opravit grafiku

Od: Datum: 25.04.13 23:32 odpovědí: 6 změna: 26.04.13 00:34

Dobrý den, mám hp dv6700. Dnes se mi nejspiš přehřál (ukázaly se různé čáry) a zasekl. Restartoval jsem ho a od té doby nefunguje display. Je pouze mírně podsvícen. Notebook jinak nabíhá, windows podle zvuku taky. Usoudil jsem, že za to může grafická karta. Lze ji samostatně vyměnit, nebo musím vyměnit celou základní desku? Nebo je problém v něčem jiném? Děkuji za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mik*
Datum: 25.04.13 23:39

podivejte se na display pod lampou. Mozna tam uvidite vasi windows plochu. Pokud ano tak vam odesla zarovka od displaye a ne grafika

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.04.13 23:41

HP dv6700 tato série je známá že se odpalí grafika a čipset. Píšeš, že je notebook jinak OK zkoušel jsi připojit k ext. monitoru? Pokud vše jinak funguje, tak je jen poškozený displej. Je možný koupit náhradní displej ale cena tak 1500-2000Kč +/- práce

Datum: 25.04.13 23:44

zkoušel a taky nefunguje

Od: mik*
Datum: 25.04.13 23:53

a kdyz je spusten notebook tak je neco videt na pisplayi?

Datum: 26.04.13 00:24

je trochu podsvícenej, jinak nic

Datum: 26.04.13 00:34

To je špatná zpráva odešla grafika a tím pádem celá zákl. deska. Oprava na úrovní 80% aktuální ceny notebooku. Disk bude na 99% funkční, takže data zůstanou. Odendejte kryt a disk můžete vyšoupnou a nechat si ho v záloze stejně tak pamět ramky si nechat nebo je prodat a wifi karta a DVD mechanika a baterka. Vše ostaní je na poškozený desce včetně grafiky, ale taky se dá prodat. Můžete zkusit servis, ale zaplatíte moc a jak jsem psal tahle hp serie je poruchovostí hodně známá. Přeji lepší ruku při výběru nového notebooku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.