Avant Browser - zmizely Oblíbené

Od: Datum: 09.05.13 15:07 odpovědí: 4 změna: 09.05.13 19:56

Zdravím! Zvyk je železná košile, znám mnoho prohlížečů, s Avantem jsme si na sebe zvykli... a nyní mi zmizely Oblíbené. Dávám si za vinu, že jsem aktualizoval Avant na něco, co se mi zrovna nepozdávalo. Nejen že Oblíbené zmizely, ale nejdou importovat z jiných prohlížečů. Dělám to přes ruku, nejprve do IE, z IE do Avantu... ale dává mi to takovou čínskou češtinu...Dopracoval jsem se ve fóru kamsi, ale nejsem vůbec zdatný angličtinář a žádného u sebe nemám (na samotě u lesa).
Jste-li někdo s tímto zdatnější, díky za radu!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.05.13 18:22
avatar
Předpokládám že jste použil nějaký čistič který vymazal cookie a historii prohlížečů. Pro příště - CCleaner se před čištěním ptá jestli má vymazat tyhle položky ze všech prohlížečů a stačí u zrušit fajfky u toho co sí přejete zachovat.
K navrácení do původního stavu by možná pomohlo vrátit počítač přes nápovědu a do uloženého bodu obnoveni. Jestli to nepomůže, tak nechat z ostatních prohlížečů uložit záložky jako soubor *.adr a ten následně importovat do Avanta když to nejde přímo.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: biocat
Datum: 09.05.13 18:51

Díky, ale ... když AB používám roky a ccleaner na čištění sajrajtu rovněž - a bylo to vždy bez tohoto "efektu" .. Ve fóru Avantu je cosi podobného, takže nejsem sám, komu zmizely Oblíbené, ale moje přístavní angličtina na to nestačí... Nicméně díky, zkusím se podívat na ccleaner, co všechno je zafajfkováno, ale asi všechno... ale proč to nevymaže Oblíbené i u ostatních prohlížečů co mám v záloze... je to divné.

Datum: 09.05.13 19:42
avatar

Jaký máš OS? Pokud máš Win7, tak si najdi složku, kde má AB uložený uživatelský profil (tj. i záložky), klikni na ni pravým tlačítkem a vyber Vlastnosti a pak Předchozí verze. Jestli se tam něco zobrazí, tak vyber verzi z doby, kdy to ještě fungovalo, a klikni na Obnovit (nebo jak to je česky, mám anglickou verzi).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: biocat
Datum: 09.05.13 19:56

Zdravím!
Ne, mám XP prof... jsem stará struktura... Aktualizovaný Avant jsem odinstaloval a nainstaloval loňskou verzi. Nejenže mi zmizely Oblíbené, ale nejdou ani importovat např. z Mozilly... a to je mi ještě podivnější... Vždyť to mám dlouhé roky a bez problémů... kolik kolapsů OS jsem zažil ještě s Win98... a furt to šlapalo, včil opravdu nevím...

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.