Tiskárna bere více listů najednou

Od: Datum: 22.04.13 03:09 odpovědí: 6 změna: 26.04.13 16:34

Poraďte prosím,čím může být,že tiskárna vtáhne několik složenek najednou a pochopitelně špatně vytiskne.Je nová a ze začátku to nedělala.Jedná se o Brother DCP-J925DW.Klasický formát A4 vtáhne normálně po jednom.Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: host*
Datum: 22.04.13 06:37

Při vkládání složky papírů do zásobníku kopírky, tiskárny nebo podávacího zařízení je dobrým zvykem složku papírů v ruce trošičku celou mírně prohnout a narovnat a pak kraj lehce ohnout a prstem přiloženým na okraj horního "brnknout" na všechny listy a lehce je "projet", jako při rychlém prolistování knihou, aby se jednotlivé listy od sebe oddělily a podavač při tahu za krajní nebral i byť lehce přilepené ostatní. Možná je to i váš případ.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.04.13 06:43
avatar

Buď to co psal host nade mnou nebo jsou složenky prostě přísiš slabé a tiskárna to nepobere. Naše tiskárna také stávkuje když se do ní dá ten levný papír z Tesca či jiného supermarketu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: swenhakon*
Datum: 22.04.13 11:03

Nebo taky zaprášený nebo ošoupaný válečky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gamapolis*
Datum: 22.04.13 22:28

Zdravím.Ty ošoupaný valečky to asi nebudou,tiskárnu mam novou asi 5 měsíců a složenek jsem vytiskl asi 5-6 a šlo to.Tu sílu složenky neovlivním,je to originál z pošty.A jak píšu výš,dřív to vzalo jen tu horní složenku.Ale A4 jde dobře po jednom.Ach jo.

Od: bmbx®
Datum: 23.04.13 05:22

Ošoupané válečky způsobují logicky pravý opak - tiskárna si nepodá žádný papír nebo v podávání vynechává, jak bylo napsáno nademnou, prolistovat nebo párkrát prohnout balíček aby se od sebe listy oddělily a nelepily se k sobě, v ničem jiném problém neni. Pokud vím tak složenka neni tištěna na slabém papíru.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gamapolis*
Datum: 26.04.13 16:34

Tak jsem to zkusil promnout ale ani to nepomohlo,vcucne to treba 4 slozenky najednou,jindy treba 8.A přitom A4 funguje perfektně po jednom.Jak to vcucne víc složenek tak ty údaje vytiskne něco na 1 složenku a zytek na druhou.Přitom to donedávna šlo,tiskárna je nová.neopotřebovaná.Vytiskl jsem asi 6 složenek v minulosti normálně.Pak jsem asi 2 měsíce složenku netiskl a teď to dělá tohle.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.