NTB pípá, nejde klávesnice

Od: Datum: 19.04.13 00:13 odpovědí: 3 změna: 20.04.13 22:19

Dobrý večer,

kamarádka má velký problém s NTB když se vypne a zapne pípá.. musíme zmačknout F2 aby to přestalo a objeví se cosi jako nějaké nastavení nebo tak a pak se dostaneme do windows. Ale nějaké přihlášení přes účty... vůbec ne.. samose to dá do nějakého primárního a pak tak nějak dobré.. jenže nejde klávesnice.. např ,,a" píše ,,;a" .. a mezerník píše ,,m" a mezeru udělá taky.. prosím co s tím máme dělat.. moc prosím o rady :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 19.04.13 00:32

Pípání velmi často znamená poškozenou klávesnici, to, že zmáčknutí jedné klávesy ´napíše´ dva znaky, také - nepolila si kámoška notes? - obvykle bych napsal, abyste jej rozebrali a vyčistili (případně vyměnili klávesnici), ale vzhledem k formulaci dotazu jednoznačně doporučím servis a nebo nějakého znalejšího/zkušenějšího kamaráda... Prozatím (zejména pokud byl notes polit) počítač vypněte a vyndejte baterii - předejdete dalším škodám.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pl4toon*
Datum: 19.04.13 05:50

Také si myslím, že bude poškozená klávesnice. Zkuste připojit externí klávesnici do USB a vyzkoušet, jestli tos ní bude dělat taky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rendaf
Datum: 20.04.13 22:19

Stalo se to, že se s ničeho nic sám ,,rozjel" .. :D .. moc děkuji za rady :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.