Při zapnutí PC se zobrazí tabulka

Od: Datum: 18.04.13 11:35 odpovědí: 2 změna: 18.04.13 12:39

Dobrý den,

nevíte prosím,proč se mi při spuštění PC ukazuje tato tabulka? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 18.04.13 12:01

Znamená to, že je nějakým způsobem narušena instalace Win - (od)instalací nějakého programu, přidáním/ubráním HW, působením malware - možností je mnoho... Pomocí instalačního CD (s volbou Repair nebo Opravit) lze instalaci (pravděpodobně) opravit, možná by ale bylo lepší rovnou udělat novou (čistou) instalaci Win (a programů) - každopádně doporučuju předem zazálohovat data!

doplněno 18.04.13 12:54:

Čerstvě přeinstalováno? - tak tady bude ´zakopaný´ pes - špatná přeinstalace jedné verze Win na druhou může být jedna z možností problému - je instalace dělána jako čistá (do nově zformátovaného oddílu) a nebo je to jakoby ´upgrade´?

No - pokud je instalace nová, pravděpodobně nebude problém ji udělat ještě jednou a to tak, že zrušíš současný diskový oddíl a vytvoříš a naformátuješ jej znovu, teprve pak instaluj (data, pokud na disku nějaká jsou, je samozřejmě nutné zálohovat).

doplněno 18.04.13 13:19:

OK - "delal to známý" - zřejmě neudělal něco dobře, tak ať to dá zase do ´kupy´... ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.04.13 12:39

Právě mám nově přeinstalované z XP na W7 . :(

doplněno 18.04.13 13:13:

hm, tak tomu já vůbec nerozumím, dělal mi to známý,ale on mi to dá zase do kupy,dal mi úplně jiný PC. Myslela jsem, že bych to zvládla,ale nezvládnu. ) Moc děkuji za odpověď.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.