Opakující se aktualizace W7

Od: Datum: 18.04.13 08:52 odpovědí: 2 změna: 18.04.13 09:32

Již týden se mi zobrazuje stejná výzva k aktualizaci pro W7 pro rozhraní Micr.NET Framework 4 o velikosti 32MB a zabezpečení pro to samé rozhraní o velikost 9MB.Proběhne instalace-restart po spuštění PC a před zobrazením účtů proběhne konfigurace,za chvíli mi výzva naběhne znovu. V seznamu všech aktualizací jich mám nespočet a u všech Úspěšné. Jen Framework mám přes celou obrazovku a všechny z 80% stejné.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.13 09:28
avatar
Můžeš si kliknou na nastavení aktualizací. Zvolit oznámení a ruční povolení instalace aktualizací. Pak se tě Widle budou na povolení k instalaci aktualizace ptát a ty vybereš jen bezpečnostní záplaty. U ostatních zaškrtneš že ti ty označené nemá systém už příště nabízet a máš pokoj.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.13 09:32
avatar
Případně můžeš nechat rozhraní framework 4 odinstalovat přes volbu odebrat programy a při nové instalaci se ti nainstaluje nová verze už se záplatou.
Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.