Facebook ma nechce odhlasit

Od: Datum: 17.04.13 14:43 odpovědí: 3 změna: 17.04.13 15:42

Dobry den chcela by som sa vas spytat o pomoc alebo dobru radu, mam jeden problem ohladom facebooku s ktorym som sa este nikdy nestretla este sa my to nestalo a neviem co mam s tym robit uz som skusila skoro vsetko.

Prihlasila som sa na facebooku normalne ako vzdy ... odhlasila som sa a od kamaratov som zistila ze som prihlasena na facebooku najprv som si myslela ze niekto vie moje heslo ale nie nikto nevie uz od pondelka som vkuse prihlasena. A je to dost velky problem kamarati mi pisu a ja im neodpisujem lebo ja na facebooku prihlasena nesom len svietim: prihlasila som sa na mobile cez wifi a od vtedy som vzdy prihlasena mozno to bude aj tym alebo nie ja uz neviem co mam robit aby mi neukazovalo ze som online. Je tu niekto komu sa to stalo a vedel to spravit?

PROSIM VAS POMOZTE MI!

VOPRED DAKUJEM ZA RADY :) A prajem prijemny zvisok dna *pusa*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: maccount*
Datum: 17.04.13 14:55

Zvláštní z každého hlediska je, že i když si na internetu přihlášená přes FB tak není možné, aby ti někdo jiný řekl, že jsi přihlášená... Nebo se ještě zeptám na internetu ses přihlašovala na svůj počítač nebo od jiného kamaráda? Pokud ses přihlašovala přes sebe tak je možné, že si bud dělají srandu nebo je možné, že někdo chodí z jakéhokoli důvodu na tvůj odobní FB...

Opravdu netuším.

Ohodnoceno: 0x

Od: liluska123*
Datum: 17.04.13 15:14

Hej cez svoj som sa prihlasovala..nie nikto nechodi na moj fb

Datum: 17.04.13 15:42

1. Co nejdřív si změň heslo.
2. Jsi si jistá, že ti v mobilu neběží aplikace Facebook?

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.