Animace v powerpointu

Od: Datum: 15.04.13 21:55 odpovědí: 2 změna: 16.04.13 10:56

Prosím o radu jak pracovat s animací v powerpointu. Potřebuji ušetřit místo, takže jsem přes stávající text vložila pole s animací (textem), které se objeví po kliknutí na příslušné místo a po kliknutí do pole zase zmizí. Když soubor spustím jako prezentaci, funguje to. Problém je, že při při práci na snímku mi pole s animací zůstává na stránce, takže nemůžu pracovat s textem pod ním. Kde dělám chybu? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.04.13 07:11

Normálně ho čapni, udělej to co potřebuješ pod ním a pak ho zase přitáhni zpátky. Ovšem já jsem nikdy prezentaci s překrývajícími se texty na jednom snímku nesetkal. Spíše to zkus naporcovat do více snímků. ;)

doplněno 16.04.13 07:11:

*Normálně ho čapnia odtáhni

doplněno 16.04.13 12:59:

To bych rozdělil na dva snímky. V prvním by byl text, pak pomocí animace text objevil, pak by se objevil další snímek (bez přechodu či změny obsahu), takže pozorovatel si toho nevšimne a pak by se zas překlad "odanimoval" pryč.

Ohodnoceno: 0x

Od: pl*
Datum: 16.04.13 10:56

Takže to vůbec nejde? Rozdělit to právě nechci. Jde o jazykové přípravy - potřebuju mít několik vět na jedné stránce a chci, aby se po rozkliknutí objevil předklad do češtiny a pak zas zmizel. S pp se teprve učím, takže jsem předpokládala, že jen někde dělám chybu...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.