Nefunkční YTD Video Downloader 4.0

Od: Datum: 15.04.13 14:10 odpovědí: 3 změna: 16.04.13 20:58

Dobrý den - přicházím s prosbou o radu. Měl jsem nainstalovaný ( stažený ze Slunecnice jako freeware ) výše uvedený konvertor, do 11.4. pracoval bezchybně. Bohužel jsem podlehl nabídce aktualizace ( nebo upgradu? ) a od té chvíle nepřevádí z YouTube ani video, ani hudbu.

Po otevření se v něm název skladby a zpěváka sice objeví, ale na ploše se nevytvoří ikona videa, což znamená, že se video na plochu nepřevede a nedá se tedy uložit ani hudba ve formátu mp3.

Chtěl jsem si tento konvertor nainstalovat znovu, ale nedaří se mi to . Je nějaká cesta, jak funkčnost obnovit nebo nainstalovat jiný, který by pracoval podobně? Moc děkuji za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.04.13 14:34
avatar

Pro vytažení hudby z videa (do MP3) můžeš použít toto a nemusíš nic instalovat. http://www.flvto.com/ a jsem si jistý, že pro stáhnutí celého videa i s obrazem bude něco podobného. ;)

doplněno 15.04.13 21:21:

Jednoduše. Vlezeš na tu stránku a uprostřed tam máš řádek kam zkopíruješ adresu videa z youtube. Pak klikneš na ten čudl CONVERT TO MP3 a chvíli počkáš. Ono se to zpracuje na tom serveru (ukazuje to procenta) a když to dojede objeví se ti čudlík DOWNLOAD. Na to klikneš a rovnou se ti stáhne hotová MP3ka.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: horec*
Datum: 15.04.13 17:27

Pro fatalwir : odpověď sice dobrá, ale v praxi nefunguje - chybí postup, jak konverzi uskutečnit.

Datum: 16.04.13 20:58

Stačí stáhnout Jdownloader,potom do něj vložit odkaz videa a program sám stáhne youtube video ve formátu MP3,3GP,MP3...stačí si vybrat

odkaz zde

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.