Jaký grafický tablet je nejlepší?

Od: Datum: 14.04.13 14:20 odpovědí: 3 změna: 14.04.13 16:54

Zdravím, mám MB pro Retina 15a sháním grafický tablet. Byly mi doporučeny tablety wacom bamboo. Ráda bych věděla jaký grafický tablet je nejlepší - v poměru cenaxvýkon. Mám na to 2500,- Díky za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 14.04.13 14:39

Dobrý den, obecně - souhlasím s volbou Wacom Bamboo. Dle mého názoru lepší, než jiné, jako je Genius nebo Trust. A za tuto cenu se dá koupit určitě už kvalitní kousek. Zdravím!

doplněno 14.04.13 14:45:

např. tento: http://www.ab-com.cz/bamboo-m…ne&utm_campaign=placene_zbozi

Ohodnoceno: 2x

Od: ben®
Datum: 14.04.13 16:54

Dobrý den, ano, rozdíly tam jsou. Ten na druhém odkazu je jen pro kreslení (pen). Další dva mají navíc funkci ovládání dotykem (touch) - tedy pen and touch. Záleží na Vás, zda využijete obě funkce nebo bude stačit jen kreslení. Pokud jde o rozdíl mezi tablety na prvním a třetím odkazu, tak je asi minimální.

Snad jen v max. výšce čtení pera, pokud se těm údajům dá věřit. Až se rozhodnete, tak si ještě porovnejte u vybraného tabletu ceny v obchodech a možná se dá koupit i levněji. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.