Jak obnovit minecraft?

Od: Datum: 08.07.13 14:51 odpovědí: 5 změna: 08.07.13 18:58

Ahoj, po otevření %appdata%, složky .minecraft, složky bin, a otevření minecraftu v programu WinRAR archiveru, jsem omylem vymazal složky potřebné ke spuštění - textury, moby a tak všechno. Když si stáhnu nový minecraft je to ůplně to samé. Jsem v tomto úplný amatér a proto Vás prosím o radu, jestli se to dá nějak obnovit do toho původního stavu. předem děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.07.13 15:06

"Když si stáhnu..." - viz pravidlo Z7.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.07.13 16:41

Když si stáhnu nový soubor minecraft.jar, nic tím neporušuji, protože je to oficiální a legální cesta aktualizace Minecraftu.

Force update by to měl jistit ;)

http://i50.tinypic.com/35alk76.png

Jestli je to cracked MC, tak si snad tazatel poradí sám. Já poradil pouze na oficiální, koupenou hru.

Od: pepr®
Datum: 08.07.13 16:45

Pokud má tu první instalaci náhodou legálně koupenou, tak stažení není až tak zavrženíhodné.

Ale to by byla velká náhoda,co? ;)

Od: chizuru*
Datum: 08.07.13 17:31

Ono se to stahuje tak jako tak, kupuje se účet a ne hra, takže je to jedno.
Ovšem, nepochopila jsem úplně, v čem má tazatel problém.

Datum: 08.07.13 18:58

Praivo, výjmečně jsi se nestrefil. :D

Pro tazatele: Zkus celou složku .minecraft smazat. Můžeš si ji zazálohovat kvůli uloženým hrám a tak, ale na původním místě ji smaž a zkus dát znovu force update a pak by to mělo jít.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.