Proxy server

Od: Datum: 03.06.13 23:04 odpovědí: 3 změna: 04.06.13 19:42

Zadravím, protřeboval bych proxy server, u kterého budu znát IP adresu a port a budu se k němu připojovat odkudkoliv z internetu, ale nechci používat žádný z veřejných, jsou krutě pomalé a vetšina z nich existuje jen pár dní a ani placené nechci používát, jde to udělat nějak třeba nějaký program na mém PC aby běžel a já se mohl třeba přej můj PC připojovat třeba v prohlížeči nebo downloaderu. P.S.: musím poznamenat, že to neslouží k nelegálním účelům a také že nemám veřejnou IP adresu. Děkuji za jakoukoliv pomoc. S Pozdravem Patrik


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 04.06.13 00:05

Primární požadavek je veřejná IP - pokud ji nemáš, nemá smysl - v rámci použití tvého PC, uvažovat o dalším (leda o jejím pořízení).

doplněno 04.06.13 00:56:

Kangaroo: DynDNS je placené - $25 / rok - a pouze kreditkou, to už je skoro jednodušší si platit veřejnou IP. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: loumak
Datum: 04.06.13 19:42

Je nějaká jiná možnost, třeba jiná IP adresa, která není moje, potřebuju aby to fungovalo jako Proxy IP, ale potřebuju aby vydržela stabilní a né abych jí každý den nebo někdy i každou hodinu musel měnit za jinou, nejde použít nějaký free web hosting nebo free doménu, kdekoliv na internetu, ale fakt potřebuji aby to bylo stabilní a nemusel sem se o to starat.

Datum: 04.06.13 00:36
avatar

Existuje tzv. DynDNS kde se zaregistruješ a máš free či profi verzi a přes ně to funguje. Zkušenost 2 roky zpět.

http://www.dyndns.com/services/upgrades/freevsprovip.html

doplněno 04.06.13 00:39:

Asi to už všechno je placený, ale možná přes Google najdeš free alternativu. Hodně to je využíváno při focení a nahrávání videa z kamer či SAT cardsharing bez veřejné IP adresy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.