Baterie - Lenovo notebook

Od: odpovědí: 1 změna:

Dobrý večer, mám notebook Lenovo ThinkPad Edge E535, notebook je 3 - 5 týdnů starý, na alze byla uvedená výdrž baterie 8h a hned po první instalaci Win7 baterie s nastavením "Úsporný režim" vydržela okol 1,5 - 2 hodin to byl můj první problém, notebook jsem nereklamoval protože sem si naivně myslel že časem se možná usadí na vyšší kapacitě, druhý problém přišel tak 2 týdny po používání, to byl problém, že baterie se nabila do 37% a poté Win7 začaly hlásit "Napájení ze sítě, nenabíjí se" vždycky do 37% se nabila a dál už ne, to sem nějak vyřešil, že sem jí nechal vybít a poté stoupla asi po čvrtém vybití na nějakých 97% to už sem byl spokojený, a o nějaký ten týden až dva později přišel další problém, baterie se nabije do 15% a to už zažívám tak týden prostě se nabije do 15% a dál to hlasí opět "Napájení ze sítě, nenabíjí se" nechám jí plně vybít a pak nabíjím ale nikdy nepřekročí 15%, vím rozumné bude notebook reklamovat, ale ještě předtím bych rád skusil přeinstalovat systém, což také asi zítra skusím,ale ještě před reklamací bych si rád poslechl vaše rady, protože nerad bych čekal měsíc než mi ho zase pošlou, chtěl bych znát vaše skušenosti a nápady. Děkuji za pomoc S Pozdravem Karel.

1 odpověď na otázku

 

 


0x

Karle, s notebookem můžeš dělat cokoliv podle svého uvážení. Je to tvůj notebook.

Přeinstalace systému nemá žádný význam, protože baterie notebooku se bude nabíjet i na notebooku bez operačního systému.

Může to být vadná baterie v notebooku a nebo vadný obvod nabíjení baterie. Zjistit ani opravit to nedokážeš.

A protože je NTB v záruce, tak tento problém za tebe musí vyřešit prodejce.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]