USB Stick Kingston

Od: odpovědí: 4 změna:

Měla jsem USB Stick Kingston zastrčenu v počítači , a najednou ji počítač nemůže rozeznat. Není ani ikonka v Tento počítač ani nejde znovu naistalovat V bublině , která se ukáže po zastrčení USB do počítače je napsáno , že nepracuje správně a systém Windows jej nerozeznal.. V jiném počítači jde?

Kde by asi mohla býti příčina?

4 odpovědi na otázku

 

 


0x

Zkuste jiný USB porty

Zkuste přeinstalovat USB ovladače

Podívejte se do správce disků jestli tam není nějaký problém

doplněno 04.04.13 17:56:

Zkuste k tomu problémovému PC připojit jiný USB disk

 


0x

Zkuste připojit jiný USB disk (flashku) k k pc, kde se vám to stalo - pokud bude fungovat správně, je asi chyba v té flash Kingstone.
Pro jsitotu bych ji doporučil ještě zkusit připojit k jinému pc. Pokud ji system nenajde ani tam, je problém uvnitř flash Kingstone.
Pak máte jedinou možnost (pokud na té flash máte data, na kterých vám záleží) - pokusit se data z té flashky nějak dostat, udělat přeformátování flashky a znova tam data vrátit.
Když jsem stejný problém řešil před necelými 2 roky, pomohl mi s vytaháním dat program GetDataBack (nutné zvolit správnou verzi podle souborového systemu flash disku). Ale pro počítačem " neotřískané" moc nedoporučuju -základy pc je nutné znát (i když je na netu i podrobný návod - není ale v češtině).

Ty snad nečteš. Píše, že v jiném počítači to funguje.

doplněno 04.04.13 18:31:

A to sis nikdy nevšiml, kolik takto psaných dotazů tu je? Tohle je jeden z těch lepších.

Já to chápu tak, že se tazatelka diví, že to v jiném počítači jde a v jejím ne.

Pokud někdo napíše "V jiném počítači jde?" tak to podle mne tedy není konstatování, že jinde jde, ale otázka..(i když pro mne teda nepochopitelná) *zed*

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]