Frontpage stránka pozadí

Od: Datum: 03.04.13 15:00 odpovědí: 2 změna: 03.04.13 22:41

dobrý den ,udělal jsem stránku v programu FRONTPAGE a dal ji na internet přes webzdarma...jenomže mi nenabíhá pozadí přesvědčete se sami bmx-vrtulnik.unas.cz/ prosím neví někdo co mám udělat...? Dekuji předem za odpověď..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.04.13 17:57
avatar

Máte špatně nastavenu cestu k obrázkům. Obrázky jste nenahrál do složky "Fotky", nýbrž do kořenového adresáře webu.

Kromě opravy cesty k obrázkům doporučuji opravit i layout (tabulkový layout a formátování pomocí pevných mezer je styl z 90. let minulého století) a odstranit blikající prvky, které tříští pozornost a špatně se čtou.

Vzhled stránek nadefinujte pomocí kaskádových stylů (CSS2 a CSS3), místo Frontpage, který vytvoří dost příšerný kód, dejte přednost jiným editorům.

Počítadlo na stránce má sloužit autorům webu, niákoliv jeho návštěvníkům (ty návštěvnost nezajímá). Informaci o počtu návštěvníků bych skryla, Vy se o návštěvnosti můžete informovat v administraci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.04.13 22:41
avatar

Rozhodně už dnes nepoužívejte tak strašně starý program jako je Frontpage. Ten jsem zavrhnul už v době snad před 10 lety, tvoří naprosto nesmyslný kód a ještě nezná styly.

Pokud vůbec nic o stránkách nevíte a ani základy moderního stylopisu se nechcete učit, zkuste si založit stránky na nějakém serveru, kde si pouze vyberete šablonu a nahrajete obsah (texty, obrázky). Je jich plno, nejznámnější je asi estranky.cz : http://www.estranky.cz/ukazky/

Pokud se chcete něco o tvorbě stránek dozvědět, můžete začít třeba na http://www.jakpsatweb.cz: http://www.jakpsatweb.cz/

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.