Nastavení facebooku

Od: Datum: 02.04.13 19:17 odpovědí: 1 změna: 02.04.13 23:17
avatar

Snažím se na sociálních sítích zachovávat soukromí. Vím, že pro IT není problém otevřít cokoliv, ale alespoň pro normální uživatele chci chránit svoje iniciativy. FC sdílím otevřeně jen s 10ti přáteli, které jsem označila za blízké přátele. Moje hlavní stránka neobsahuje ani moje jméno - jen nick, ani tam nejsou vidět moji přátelé, profilová fotka nikomu nic neřekne. Tak jsem si to všechno pozakazovala, že mi pro přátele - tedy blízké přátele nejsou vidět sdílené příspěvky. Ostatní moje fotky, poznámky, komentáčře, pozvánky jsou pro ně viditelné. Jakým způsobem nastavit, aby bylo vidět moje sdílení ostatních příspěvků nebo fotek od ostatních?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.04.13 23:17
avatar

U každého postu můžete nastavit, pro koho bude viditelný. Můžete nastavit přátele, skupinu přátel, jednotlivce, můžete také příspěvek označit jako veřejný.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.