Operace služby OLE DB

Od: odpovědí: 2 změna:

Dobrý den,

prosím o radu, jak se zbavit této hlášky: operace služby OLE DB s více kroky vedla k vytvoření chyb. Zkontrolujte všechny hodnoty stavů služeb OLE DB, jsou-li k dispozici. Nebyla provedena žádná akce.

Nemám ani potuchy, co se po mně chce, odpovězte proto, prosím *modla*, úplně po lopatě.

Děkuji

2 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar megacruiser

Spuštěním kterého programu tato hláška vyskočí? OLE DB je myslím API od Microsoftu, pomocí kterého se programy dostávají ke zdrojům. Těžko takhle obecně poradit, chce to zjistit který program hlásí problém - co se kvůli tomu nespustí, padá, chová se divně.


Dobrý den,

moc děkuji za snahu mi pomoci. Používám mobilní internet O2, připojení USB modemem Huawei E173. Modem nechávám připojený a tato hláška se objeví po naběhnutí windows, ještě před spuštěním aplikace pro připojení k síti. Zkusila jsem tedy modem vyjmout , zapnout notebook bez něj a zkusila otevřít nahodilé soubory, fota a videa. Hláška se neobjevila. Když jsem připojila modem, už tu byla. Vždy to odkliknu, normálně se připojím a dostanu se na síť. Jde to alo pomalu, u skypu mi padá hovor atd. Mobilní internet mám od loňského listopadu, hned po instalaci fungoval bezva. Pak jsem někde něco musela pomrvit (dala jsem ho do jiné USB zdířky kvůli flešce), pak asi 1Ox odistalovala připojení a zase nainstalovala, než se to dostalo do tohoto stavu.

Sice se připojím, ale přes tuto hlášku a potížemi se síti. Když se modem připojí k jinému netooku funguje bez problémů.

Nevím, zda vám tyto informace napoví, co s tím.

Děkuji za odpoveď.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]