Nehrají repro přes dokovací stanici

Od: Datum: 28.03.13 15:23 odpovědí: 6 změna: 28.03.13 17:56

Můžete mi prosím pomoc? Mám k notebooku Asus N61Vn Win 7 Pro 64bit připojenou univerzální dokovací stanici Asus HZ-1 a do ní mám do audio konektoru zapojené repro. Automaticky se nainstalovaly ovladače a v zařízení pro přehrávání je mám jako USB Multimedia Audio Device a pokud je nastavím jako výchozí zařízení, tak ale repro nefungují. Už nevím, co dělat, nevím, proč nehrají. Napadá vás něco, co by mohlo pomoc?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.03.13 15:27

Ve Regulátor hlasitosti (vpravo dole na liště) je možná stažen regulátor hlasitosti pro externí repráky na nulu.

Ohodnoceno: 0x

Od: napster
Datum: 28.03.13 15:41

To jsem zkontroloval a stažené to není

Datum: 28.03.13 16:15

a když k hrajícímu ntb připojím dock, přestane interní repro asusu hrát?

Datum: 28.03.13 16:20

nepřestane. dále hrají interní repro notebooku a pokud v zařízení pro přehrávání nastavím USB Multimedia... tak nehrají ani jedny. Už vážně nevím, co s tím :( Zkoušel jsem i všechna zvuková zařízení odinstalovat a vše nainstalovat znovu a nepomohlo to.

Datum: 28.03.13 17:41

a sluchátka by v docku hrála? Nevím jak tady u této dokiny je řešeno vypnutí interních repráků, řekl bych, že když zatlačím jack externích repro do docku, tak kontakt na konci jacku předá informaci ntb k vypnutí interních repro.

Datum: 28.03.13 17:56

Taky nic. Mně přijde, jako kdyby Windows Update instaloval špatné ovladače, ale na podpoře Asus ovladače pro audio nejsou, tam jsou pro tuto dokovací stanici jen ovladače pro VGA. Už nevím, co s tím :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.