Dlouhé pípání po zapnutí

Od: Datum: 27.03.13 20:57 odpovědí: 3 změna: 28.03.13 14:10
ahoj,
reinstaloval jsem systém windows a po restartu počítače mi pípl jednou jako vždy a potom začne vydávat dlouhé nepřetržité pípání... paměti RAM jsou zasunuty správně. pípání vychází zepředu kde je jen hdd a ten jsem vyměnil za jiný a stejně to dál pokračuje...
díky za každou odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.03.13 21:01
Ohodnoceno: 0x

Od: mattabos*
Datum: 27.03.13 21:32
děkuji za stručnou odpověď ale obávám se že mi je k ničemu... mám dvě paměti a i při odpojení každé z nich pípání neustalo... a navíc před reinstalací win fungovaly a pochybuji že by se jen tak za hoďku obě rozbily...
Datum: 28.03.13 14:10

Je to pípání z PC reproduktorku? Mě se pravidelně ozývalo nepříjemné zapísknutí a zjistil jsem, že to dělá relativně nový HDD Seagate 2TB, který mám jako úložiště. Po pátrání po netu jako možnost, že se nemá rád HDD s se zdrojem (nějaké intenferce či co). Dal jsem před HDD filtr z odporu 1 Ohm a elyt 470M/16V do 12 V větve. A je klid. Zkuste jiny zdroj.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.