Aktualizace stránek

Od: Datum: 25.03.13 21:18 odpovědí: 4 změna: 25.03.13 21:38

Dobrý večer. Při vypnutí notbuku jse mi na obrazovce vznikl nápis probíhá aktualizace nevypínejte počítač 1 z 8 atd. Tak jsem sledoval aktualizaci až byla 8 z 8 potom se notbuk sám vypl, Co to znamená pro uživatele? Když bych notbuk vypl dříve co by nastalo? Kdo posílá aktualizace atd. Jaký mají význam? Děkuji.


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.03.13 21:22
 
avatar

Viděl bych to na klasickou aktualizaci systému. To ti posílá velký Bill.

 
Od: mowla*
Datum: 25.03.13 21:27
 

Pravděpodobně jde o aktualizace Windows, ´posílá´ je Microsoft (resp. Win si kontrolují aktuálnost instalovaných, existenci nových - a ty nové si pak stahují). Opravují chyby systému nebo instalují jeho vylepšení. Pro uživatele to znamená, že má Win ve stavu, v jakém je dodavatel (MS) doporučuje mít.

A vypínat počítač navzdory upozorněním je silně nedoporučeno - taky by to mohlo skončit zkolabováním Win a tím jeho reinstalací.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.03.13 21:27
 

Ty aktualizace, jsou aktualizace operačního systému, které distribuuje výrobce - typicky Microsoft. Opravují problémy, či chyby v systému - nejen vašeho počítače, ale všech s tím kterým systémem. Pokud byste Pc vynul předčasně, mohlo by dojít k poškození operačního systému a příště by třeba nemusel bezchybně fungovat. I když si systém vytváří zálohy i pro takovéto případy, mohlo by to i tak způsobit potíže. Lepší je to respektovat a nechat aktualizace proběhnout, bývá to jen pár minut.

 
Datum: 25.03.13 21:38
 
avatar

Co by se stalo, to už víš. Já se nechám na aktualizace pouze upozornit a stahuji a instaluji je až je na to vhodná chvíle. Takže se mi nemůže stát, že jdu za 2 minuty do práce a PC se začne aktualizovat. Nebo že se mi po aktualizaci zrestartuje a já něco stahuji. Takže záleží na tom, jak máš Automatické aktualizace nastaveny.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.