Webhosting zdarma

Od: Datum: 22.03.13 21:22 odpovědí: 9 změna: 26.06.13 22:45

Dobrý den, chtěla bych si udělat webové stránky, na kterých bych do budoucna chtěla mít informace o podnikání. Začínám a chtěla bych pro začátek něco jednoduchého. A ideálně ze začátku zdarma, abych si to vyzkoušela. Máte někdo zkušenosti s webhostingy zdarma? Jaké to má výhody a nevýhody? Máte pozitivní či negativní zkušenosti? Koho byste mi doporučili? Pro začátek jsem ochotná obětovat max 100 Kč měsíčně.

Děkuji. Karjala

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.03.13 21:42

Za 100 Kč měsíčně můžeš mít neomezený webhosting i s doménou a ještě ti něco zbyde. WEDOS.cz

doplněno 22.03.13 22:30:

O žádných zádrhelích nevím. Platím ročně 360 Kč za hosting + 138 Kč za doménu (.net).

doplněno 22.03.13 22:31:

Dostaneš zároveň i mailhosting a 5GB online úložiště (nezálohované) pro soukromé soubory (WEDOS Disk).

Ohodnoceno: 2x

Od: karjala*
Datum: 22.03.13 21:51

Děkuji. Nejsou tam nějaké zádrhele? Někde jsem četla něco o banánu, že to registrují na sebe a pak mohou uživatele kdykoliv "odpojit"

Datum: 22.03.13 22:37

Nikdo vás neodpojí. Jedině, když chcete přecházet od jednoho webhostingu k druhému, to si to sami přetáhnou, ale na vaši žádost. Pokud si zaplatíte doménu, tak ta je vaše. Teda dokud si ji platíte.

Já měla stránky na websnadno.cz - zdarma, nic moc správcování, články se musí upravovat jako ve wordu, někdy se to celé rozhodilo.

Taky mám jedny na webnode.cz. Tam je úprava článků jednoduchá, vlastně žádná - všechno pěvně definovaný, výběr z mnoha šablon. Ale u stránek zdarma mají velkou reklamu.

Teď mám i jedny na banánu, ty ale mám placené. Tam jsem spokojená, podpora kdykoliv na telefonu.

U sttránek zdarma je nevíhoda ta, že mnohé funkce nemáte aktivované, nebo je omezený prostor a na stránkách pak máte reklamy. Někdy menší někde větší. Musíte si vyzkoušet. Jen upozorňuji, že třeba na webnode na to mají fígl.- máte celý měsíc stránky v režimu za nižší cenu, až pak vám to přepnou na free.

Chce to odzkoušet si to a pak uvidíte sama.

Ohodnoceno: 2x

Od: web
Datum: 23.03.13 07:39

Mám už přes rok bezproblému zdarma webovky na www.webnode.cz Snadná ovladatelnost i pro počítačového amatéra jako jsem já.Jsou tam i nabízeny placené výhody.Ale i v tom zdarma režimu máte stránky bezva...

Ohodnoceno: 0x

Od: zabu
Datum: 23.03.13 13:07

My máme placenou doménu druhého řádu, hostovanou na Forpsi, a stálo to, doména a hostování, bez mailové schránky, necelou pětistovku na dva roky.

Hostování zadarmo jsem měl, když jsem se učil dělat stránky, na www.ic.cz.

Datum: 26.03.13 22:01

Děkuji všem.

Datum: 02.04.13 14:16

Tak jsem si založila wedos.cz a využiju možnosti zákoníku do 14 dnů odstoupit od smlouvy. Absolutně nejsem schopná tam cokoliv udělat, když se obrátím na poradce on line, tam mě odkáže na nějaký články, kde nerozumim ani ťuk, co po mě chtějí. Je to čistě webhosting, kde nejsou základní šablony a pokud IT nerozumíte nemáte šanci.

Takže pryč od nich.

Datum: 02.04.13 17:34

A to má být co? Wedos je webhosting jako každý jiný - máš přístup k databázi a FTP. Redakční systém si musíš nainstalovat a je na tobě, abys trochu hledala, návodů je na internetu dost. Wedos za nic nemůže.

doplněno 02.04.13 17:35:

Šablony tam nejsou, protože je to skutečný webhosting a ne hračka jako Webnode. Například já tam provozuji fórum - k čemu by mi byly nějaké šablony?

Ohodnoceno: 1x

Od: pavel2*
Datum: 26.06.13 22:45

Ahoj, podívej se na zajímavou akci na GoDaddy.com . Nabízejí na http://www.ziskejte.cz/godaddycom hosting na celý rok za 300 Kč (akce trvá do 30.6), ale získáš od nich něco přes 1 000 Kč. Tedy ti zaplatí 700 Kč. Není lepší mít hosting, který ti vydělá než "jenom" zadarmo?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.