Antivirová ochrana pc

Od: Datum: 22.03.13 10:35 odpovědí: 5 změna: 24.03.13 12:52

Zdravím. Můj dotaz: při zakoupení prvního notebooku a k němu Office pro studenty a domácnosti jsem k tomu dostala krabicový antivir Norton s kódem. Do konce odběru produktu zbývá už jen pár dní a chci to obnovit. Nechci jej stahovat z internetu, platba se provádí zadáním čísla platební karty. U karty jsem si záměrně zrušila platby na nákupy přes internet. Zbývá mi pouze možnost koupit produkt v krabici s kódem, což bych i upřednostnila. Může mi někdo poradit? Dá se to koupit i v kamenném obchodě a jaký je postup při obnově? Našla jsem návod jen na obnovu při stahování z internetu. V některých věcech kolem PC se tedy vůbec nevyznám. Děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kohoutm2*
Datum: 22.03.13 10:41

Na otazky neodpovim, jen mohu doporucit, ze neni potreba nic kupovat, protoze pro domaci pouziti existuji antivirove programy na velmi dobre urovni zdarma.

Viz treba avast! Free Antivirus http://www.stahuj.centrum.cz/…iry/kompletni/avast/download/

Jedine co je potreba je jednou za rok registrace.

Ohodnoceno: 2x

Od: fribble*
Datum: 22.03.13 11:02

Dovolím si přidat se - proč platit za něco, co má free náhradu. Několik let používám Comodo Internet Security Premium - free, česky, bez problému, malá zátěž systému. Jednou za pár týdnů kontrola Eset Online Scanner - vždy bez nálezu.

doplněno 22.03.13 14:22:

Ještě doplním, CIS Premium je komplexní zabezpečení - firewall, antivirus, anntispyware ...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.03.13 12:59

Avira Free je taky velmi dobrá a jsem aktivní warezák, takže je antivir prověřen

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.03.13 17:52
Norton internet security je pro mě mezi antiviry jednoznačně jednička co se týče úspěšnosti ochrany ale neplatil bych za něj horentní sumy. Ta Avira není opravdu o moc horší a když se doplní firewallem který hlídá a hlásí každou změnu v počítači tak jste v bezpečí.
Co se týče NIS tak bych počkal až vyprší licence, jestli se náhodou neozvou a nenabídnou lepší cenu.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.03.13 12:52

Prozkoumala jsem co je na stahuj.cz , šíroká nabídka ant.free, teď co vybrat *ee* asi zůstanu u toho Nortonu. Ale i tak děkuji za tipy. Zdravím c.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.