Jak zrušit registraci v Top-firmy?

Od: Datum: 13.12.12 11:25 odpovědí: 15 změna: 25.02.13 18:17
avatar

Prosim poradte nekdo jak zrusit registraci na serveru Top-firmy! poslali mi fakturu na 600kc a ja ani nevim za co! poradi nekdo? Dik tom


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lucius*
Datum: 13.12.12 11:29
Ohodnoceno: 0x
 
Od: artik*
Datum: 13.12.12 11:37

tak tam zavolejte a zeptejte se kdy jste si u nich objednal nějakou reklamu a pak můžete jednat dál

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 2874®
Datum: 13.12.12 15:23
avatar

nemají tam žádný kontakt kam se dá zavolat

Od: buss
Datum: 13.12.12 11:42

A vy nevíte, jak jste se k nim dostal? Na webu nemají podmínky? Žádejte o smlouvu, co jste si objedal!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: postrik
Datum: 13.12.12 12:12
Jen uvedu krizovy odkaz na podobnou otazku. Je to pro lidi, kteri tento text najdou pres vyhledavac: Znáte někdo Top-firma?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: 2874®
Datum: 13.12.12 15:33
avatar

Poradte jak a co si počít! Mám 2 malé děti a nechci se dostat takhle do průšvihu!

Datum: 13.12.12 16:49
avatar

http://www.spolecna-obrana.es…neb-muzete-v-klidu-spat.html?

doplněno 13.12.12 16:53:

Neplať a emaily ignoruj, nikdy nikomu nic jiného neprovedli. Stejný postup jako s jinými podobnými firmami - http://kauza.antonak.eu

doplněno 13.12.12 16:56:

Odkaz řeší problémy s jinými firmami, ale jejich chování je prakticky stejné - pořád vyhrožují a posílají spam, ale nic jiného. Možná ti pak někdy přijde "zastrašovací" dopis s obálkou s modrým pruhem - jestli ano, můžeš ho rovnou vyhodit, prabděpodobně v něm nebude nic důležitého. Vlastní zkušenost s Online Investment Group -> BiB Services -> Flavio Contrepacore (viz stránky p. Antoňaka).

doplněno 13.12.12 17:01:

Už "dlužím" přes 400 € a kde nic tu nic... Dokonce se odvolávají na zákon, jehož znění hovoří přímo proti nim.

"...Uzatvorenie predmetnej zmluvy prostredníctvom internetu je v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi platnými a účinnými na území Slovenskej republiky, a to podľa § 34 a nasl. Občianskeho zákonníka, s poukazom na § 40 ods. 4 Občianskeho zákonníka a § 262 Obchodného zákonníka..."

Když si přečteš ten zákoník, dozvíš se, že přes internet nemůže vzniknout smlouva bez ověření elektronickým podpisem, což jsi určitě neudělal.
Telefonovat/psát jim je zbytečné, při prvním slovu o neplatnosti smlouvy bez el. podpisu zavěsí.

doplněno 13.12.12 17:06:

I když možná by stálo za to jim zkusit napsat, prý je v případě vážných důvodů možné registraci zrušit. http://www.top-firma.cz/nabidka/smluvni-podminky.htm

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sottka*
Datum: 28.12.12 16:35

Dobrý den,

zkušenost se servrem TOP-seznam. Dostala jsem se do problému, zaregistrovala jsem se na servru www.top-seznam.cz ( firmy GF Investment Holding Inc.) se sídlem v Belize. Nabízeli mi registraci zdarma + balíček se 120 kredity zdarma. Přišlo od firmy asi 15 poptávek, ale nedalo se na ně nějak reagovat např., aby se mi zobrazil detail poptávajícího, jako to funguje u jiných podobných servrů. A v podstatě za nic ( žádnou zprostředkovanou službu) mi byla doručena od této firmy faktura na úhradu balíčku se 120 kredity na částku 2000,- Kč. Nevím, zda mám fakturu zaslanou emailem za takovou nehoráznost platit. Mám strach abych se nedostala do problému a částka se navyšplhala na nějakou astronomickou částku a celá záležitost se nedostala k soudu. Byla bych vděčna za radu jak mám v celé záležitosti postupovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.12 16:58
avatar

Zkus jim napsat na uvedenou emailovou adresu a slušně požádat o zrušení účtu. Fakturu rozhodně NEplať, nemá žádný význam, žádná právoplatná smlouva takovýmto způsobem nemůže vzniknout. Emaily od nich ignoruj, i kdyby ti přišly další faktury.

doplněno 28.12.12 17:36:

Zkus formulář na http://www.top-seznam.cz/nabi…ontakt/kontaktni-formular.htm

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sottka*
Datum: 28.12.12 17:13

Děkuji za odpověď, firmu jsem se pokoušela po emailu kontaktovat, ale email se mi vracel jako nedoručitelný. Žádný jiní kontak nikde uvedý není.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ronieveva
Datum: 02.01.13 20:34

Jsme v tom též, oslovila jsem jiné firmy a problém je stejný.

Tyto podvodné weby jsou založeny za tímto účelem, komunikovat nebudou, pouze zasílám výhružky...hlavně nic neplaťte, zašlete odmítací dopis a podejte nejlépe ihned trestní oznámení. Já jsem tak učinila dnes.

https://www.facebook.com/TopCzechcomPodvod

Firmu má pán napsánu na bílého koně - zřejmě maminku? https://www.facebook.com/frantisek.zabrodsky

Nic neplaťte, rozhodčí doložka je neplatná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavel9
Datum: 13.02.13 09:58


Dobrý den, nic neplaťe pokud jste smlouvu nepodepsali osobně, nebo elektronickým podpisem. Registraci z Vašeho počítače mohl provést někdo nezletilý a pak je reigstrace neplatná a protizákonná. Podvodník to na Vás bude zkoušet i fiktivním dopisem od právníka naskenovaným. Dopisem poštou Vám nikdy nic nepřijde, aby nemusel platit poštovné (nemá na to). Hlavně nic neplaťe, protože by jste to mohli odsouhlasit. Hlavně nepropadněte panice a dedávejte dary podvodníkům, kteří si užívají za Vaše peníze a veřejně se Vám smějí jak jste hloupí. A daně z Vašich darů také neodvádějí. Našich soudů se bojí, aby je nezavřeli na 20 roků. Není to první ani poslední podvodník, který se tímto snaží živit. Takže klid a jejich adresu si vyřaďte z přijímané email pošty.


Také pozor na odpovědi, které píše sám podvodník. Zvláště, kde Vás nabádá, aby jste se chovali odpovědně a zaplatili. Je to podvodník a jinými slovy Vám zde říká, aby jste mu přispěly, aby mohl své choutky uspokojovat za VAše peníze. Jeho chování hraničí s vydíráním a i na to už u nás jsou platné zákony. Když má nastrčeného bílého koně i to mu už dnes nic nepomůže. I tak se dá vypátrat. Pavel

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karlicek
Datum: 13.02.13 10:08

Dne 23.5.201 v 17:45 o celém případu vysílala Česká televize reportáž v pořadu Černé ovce - dívejte se zde, reportáž má název "Rejstřík".
Během natáčení bylo opravdu zábavné sledovat, jak se M.Malý celou dobu pod různými záminkami zbaběle vyhýbal jakýmkoli pokusům reportérů o přímý kontakt a vyjádření (reportérka mu opakovaně nabízela, že za ním přijedou až domů).
Zejména tvrzení M.Malého o "kontrole jeho systému nezávislou organizací a uznání platnosti takto uzavřených smluv" se ukázalo jako zjevně lživé - M.Malý byl několikrát vyzván, aby takové stanovisko předložil, avšak nikdy tak neučinil.
S ohledem na mnohdy zcela absurdní znění Malého výhrůžných e-mailů je též poměrně zřejmé, že tyto rozesílá spamový automat, který by tak činil i kdyby Malého z jeho "podnikatelského neúspěchu" trefil šlak - což bych mu osobně velmi přál.
Tímto je tedy možno považovat případ za prakticky uzavřený. Pokud se nic nezmění - a ono se příliš nemá co změnit - tak je možno Malého e-mailové i písemné výhrůžky zcela bez jakéhokoli rizikaignorovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: avlyso
Datum: 25.02.13 16:27

Dobrý den, i my máme s top - firmou špatné zkušenosti .. také nám přišla faktura na 600 kč a když jsem se zeptala za jaké služby , že jsme nic neobjednali zůstala otázka bez jakékoliv reakce. ted jsme obdrželi nějakou penalizační fakturu a ani tu nehodlám zaplatit , protože nevím o tom , že bych si kdy něco objednala a hlavně žádné služby od nich nevyužívám... zavolat se jim nedá napsat mail také ne a na otázky nereagují a nekomunikují.

Doufám jen že mi takovýhle podvodníci nemohou dát např exekuci za tu neuhrazenou fakturu.. atd.

Poradíte mi někdo jak se jich zbavit?:(

Děkuji atelier feerie

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.02.13 18:17
avatar

Vytvoř si filtr, který bude zprávy od nich rovnou mazat...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.