Skype závada

Od: Datum: 18.03.13 11:24 odpovědí: 4 změna: 18.03.13 12:53

Dobrý den. Na ploše mám skype. Když na něj kliknu myší vyskočí mi tabulka se jménem učastníka z adresáře skype a chce to po mne heslo které já nevím. Místo stránky skype se všemi adresy. Jak odstranit závadu? Po restartu to nepomohlo Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.03.13 11:45

Moc nerozumím otázce, ale vypadá to, že skype chcete spustit ze složky, ke které nemáte příslušná oprávnění. Proto to chce uživatelské heslo pro administrátorský účet, který je vlastníkem oné složky.

Ohodnoceno: 0x

Od: ldislav789
Datum: 18.03.13 12:24

Ano je to tak jak píšete. Co stím dělat? Jak se dostanu na skype? Děkuji.

Od: ladaadal*
Datum: 18.03.13 12:27

Napadá mě - nebyl někdo na tvém pc. Možná tě ze Skypu odhlásil a přihlásil sebe. Tudíž se musíš přihlásit za sebe a zaškrtnout "pamatovat heslo" nebo přihlášení nebo něco takového. To co popisuješ mi přijde, že Skype požaduje přihlášení.

Datum: 18.03.13 12:53
Taky bych to pochopil spíš tak, že skype požaduje přihlašovací údaje. Než že by chtěl heslo administrátora počítače. Takže ti nezbyde než si lámat hlavu jaký heslo sis vybral při instalaci.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.