Minecraft kraví farma

Od: Datum: 01.11.12 20:31 odpovědí: 2 změna: 02.11.12 20:20

Ahoj, našel jsem na Minecraftu v multiplayeru spawner na krávi. Kamarád mi řekl ať si udělám buď xp farmu nebo normální farmu. Bral bych spíše jen tu normální farmu ale vůbac nemám nápad jak ji zrealizovat. Skoušel jsem si pomoct s kamarádem YouTubem *smich* ale bez výsledku. Nemá někdo nějaký nápad?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.12 20:53

Tak udělej oboje. Třeba přepneš pácku, pistony se prohodí a krávy budou padat buď do normální farmy nebo do XP farmy. XP farmu ti neporadím, ale normální farmu plně automatizovanou ti můžu ukázat.

Od: mrhoschi
Datum: 02.11.12 20:20

udělej XP farmu, a to tím způsobem že se v nějaké místnosti budou ty krávy krávy spawnovat a odtam je doplavíš vodou někam kde budeš jen klikat a chudačky krávy budou umírat a dávat ti XP i maso. Až budeš mít málo uhlí nebno jídla, můžeš je rovnou podpalovat

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.