Pomalé stahování

Od: Datum: 01.11.12 18:33 odpovědí: 3 změna: 01.11.12 21:38

V poslední době se mě moc pomalu stahují soubory.Používám placené premium účty na uložto.cz,hellspy.cz,quickshare.cz a share-rapid.cz.Dřív jsem běžně stahoval rychlostí vyšší než 1MB/s,v současné době to nejde rychleji než 250KB/s...Připojení k internetu mám pořád stejné,nic jsem neměnil.Zkoušel jsem to na IE,Mozille i Google Chrome.Všude se stejným výsledkem...Poradí někdo?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 01.11.12 19:13

"Připojení k internetu mám pořád stejné,nic jsem neměnil." - no, to neznamená, že se nic nezměnilo bez tvého přičinění (třeba agregaci provideři vůbec neradi přiznávají *uf* ) - změř si rychlost připojení vůči netu (obvykle má provider nějaký ´měřák´ na svém webu)... Případně připojení reklamuj...

Z tebou zmíněných úložišt občas stahuju z ulozto.cz a i bez přihlášení to před chvilkou chodilo okolo 300 kB/s...

doplněno 01.11.12 21:35:

Podle obrázku máš něco jako 8-10 Mbit (down) - platíš si víc?

Datum: 01.11.12 21:24

Připojení mám už několik let stejné...

doplněno 01.11.12 21:25:

Asi tam budu muset zavolat,uvidím.

Datum: 01.11.12 21:38

To by odpovídalo tomu něco málo nad 1 MB/sekundu. Tak možná bude problém na straně těch, od kterých stahuješ.

doplněno 01.11.12 21:40:

A nebo někdo poblíž začal občas dost stahovat a tobě šla rychlost v tu chvíli do háje. Ono je rozdíl maximální rychlost a garantovaná rychlost.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.