Platba kreditní kartou

Od: Datum: 31.10.12 20:16 odpovědí: 5 změna: 03.11.12 16:15

V souvislostí s koupí Win7 v posledních měsících jsem dostal nabídku na Win8 se slušnou slevou. Platba se provádí pomocí prográmku od MS s cílem zjistit stav počítače, registraci oficiálních sedmiček, nabídnutí koupě slevněných Win8 pomocí kreditní karty či PayPal. Používám Win7, AVG a Malwarebytes AntiMalware. Nikdy jsem platbu kreditní kartou přes pc nepoužil až nyní, když nemám jinou cestu (PayPal neznám vůbec) zjišťuji, že platbu kreditní kartou nelze provést. Zkusil jsem jiný pokus platby na Deutche Bank a také bez výsledku, prý něco brání. Tak jsem vypnul veškeré ochranné prvky a i tak se mi platba nepovedla. Je tu někdo, komu se podařilo pomocí prográmku na upgrade Win8 zaplatit? Neví někdo, kde by ještě mohla být chyba? Děkuji jm


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.10.12 20:22

A nemáte kartu blokovanou pro platby v internetu?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.11.12 16:28

Karta blokována není a je na ní povolena dostatečná finanční platba a je finančně kryta.

Datum: 03.11.12 15:18

V tom případě se zkuste obrátit na zákaznickou linku Microsoftu (stačí Český). Třeba neberou platby některé banky (i když tomu moc nevěřím).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nutt®
Datum: 31.10.12 23:12
avatar
Taky bych to videl na to ze nemate aktivovane internetove platby. Vetsinou to jde aktivovat pres internet nebo pres operatora banky.
.
Hezky den NutT
Ohodnoceno: 0x
 
Od: fik*
Datum: 03.11.12 16:15

Problém se vyřešil. Něco bylo problematické na kartě (banka řešila na dálku) a zbytek blokovalo AVG. Zrušil jsem obě možnosti v LinkScener a platba se uskutečnila. Poté jsem AVG uvedl do původního stavu. Děkuji za spolupráci.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.