Nejde otevřít žádný program

Od: Datum: 31.10.12 14:37 odpovědí: 6 změna: 31.10.12 18:02

Dobrý den,

jsem totálně zoufalý, při zapnutí počítače se na všech programech změnila ikona a nejdo spustit. Respěktivě jdou, ale na cokoliv klidknu, vždy se otevře program windows media center :(. Počítač je totálně neovladatelný... Neví někdo nějakou užitečnou radu?

Přikládám screen ikony. ( Pouze to zelené kolečko ).

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.10.12 15:08

Budete muset pc obnovit do posledního funkčního nastavení.

Od: vl®
Datum: 31.10.12 15:12

Bohoužel to nejde, píše mi to: " nástroj pro obnovení nebylo možné spustit ".

Od: mowla*
Datum: 31.10.12 15:17

Start - Všechny programy - Příslušenství - Systémové nástroje - Obnovení systému - spustit a poté zvolit datum, kdy byl počítač ještě v pořádku...

:-D

BTW - jak k tomu došlo?

doplněno 31.10.12 15:38:

Jak k tomu došlo?

No nic... Restartuj počítač, po startu spusť Recovery (obnovení systému) a z menu zvol Obnovit systém...

Od: vl®
Datum: 31.10.12 15:20

Nejde spustit ani to, jak jsem říkal, žádný program spustit nelze... Vždy se spustí windows media center.

Datum: 31.10.12 16:34

Zkus spustit Průzkumníka tak, že stiskneš Win (klávesa s logem Woken) + R a zadáš "explorer.exe"

Jestli to taky nepůjde, tak si najdi/stáhni instalační disk systému, nabootuj z něj a zvol "Opravit systém". (Vista a 7, XPčka to mají tuším jinak, přes nějak Konzoli pro zotavení či co, to bych musel hledat).

doplněno 31.10.12 16:49:

Něco jsem o tom našel: Nějak spusť prohlížeč (třeba výše uvedeným způsobem - místo "explorer.exe" zadáš cestu k .exe prohlížeče) a stáhni (nejlépe na C:, pro snadný přístup k instalátoru) a nainstaluj (instalátor můžeš zase spustit přes Win+R a zadáním cesty k souboru - C:[jméno inst. MBAM].exe) MBAM, poté spusť úplný sken (mělo by se to spustit samo po nainstalování) a odstraň případný malware.
Samotná asociace souborů je problém změny souborů v registrech, je to třeba přenastavit v ovládaích panelech, jestli půjdou spustit, jestli ne, udělet to, co jsem napsal výše.

Náhodný odkaz: http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-performance/my-windows-media-center-in-windows-7-ultimate-open/973aa284-f24b-40aa-94ed-c9c86d8f923e

Ohodnoceno: 2x

Od: jdukolem
Datum: 31.10.12 18:02

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.