Obnovení sytému OEM do továrního nastavení

Od: Datum: 27.10.12 14:28 odpovědí: 4 změna: 28.10.12 17:08

Mám notebook HP ProBook 4730s a začal celkově zlobit. Chtěl jsem ho vrátit do továrního nastavení (Ovládací panely - Sytém a zabezpečení - Obnovit počítač do dřívějšího stavu) . Soubory mám zálohovány. Problém je, že nevím, jestli po továrním nastavení bude v počítači i OS Windows 7 (Jestli se nesmaže). Je to OEM verze, v notebooku byla už při zakoupení, takže nemám žádné instalační CD. Jak to provést? Bude tam ten Windows?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.10.12 14:30
avatar

Windows tam bude neboj a instalační CD, v případě Win 7 DVD se již nedává, neb je na HDD skrytý oddíl, kde je nahraná instalace ze které jde počítač obnovit do stavu při zakoupení.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.10.12 16:47
avatar

Máte-li platnou licenci (licenční štítek máte na spodní straně NB), můžete si stáhnout stejnou verzi Windows, vypálit bootovací CD/DVD a instalaci spustit z něj. (Dávám přednost "čisté" instalaci před uvedením do stavu při zakoupení.)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sdfasd
Datum: 27.10.12 17:35

Bod obnovení není obnovení počítače do továrního stavu. Do továrního stavu potřbuješ recorvery DVD.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: schooldj*
Datum: 28.10.12 17:08

Ano, díky všem. Byl by tu někdo ochotný přesně napsat, jak notebook vrátit do továrního nastavení? Zdůrazňuji, že Windows je OEM verze, takže nemám žádné CD a při zakoupení byl nainstalován Win a další programy (Explorer, TRy HP Virtual Rooms...) Chtěl bych ten notebook mít ve stavu zakoupení, tzn. i s těmi programi.

Díky za pomoc :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.