EchoLife HG520i

Od: Datum: 23.10.12 14:32 odpovědí: 4 změna: 23.10.12 16:15

Zdravím. Asi jako většina uživatelů O2 vlastním tento krám, tedy přesněji EchoLife HG520i.

Jde mi o to, když poskytovatel přeruší spojení, nebo to "jen" spadne, router se sám nerestartuje ani nenaváže spojení. Je možné, že to prostě nemám dobře nastaveno.

Prosím tedy o radu: Jak to udělat, aby, když přestane být spojen se světem, aby sám navázal spojení?

Děkuji.

doplněno 23.10.12 15:02:

a ještě podotázka: k čemu v nastavení ADVANCED >> RIP Direction ( a co by tam mělo být? None nebo Both ... )

doplněno 23.10.12 15:04:

Pro některé pomalejší : (ještě jednou )

Prosím tedy o radu: Jak to udělat, aby, když přestane být spojen se světem, #ff0000">aby #0000cd">#a9a9a9">sám #ff0000">navázal spojení?

Tedy bez mého přičinění. Protože, když jsem Honolulu, určitě si neskočím domů na Restart routeru*haha*

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 23.10.12 14:41

vytáhnout na deset vteřin ze zásuvky

Datum: 23.10.12 15:15

Ono tyhle nejlenější adsl routery zrovna moc stabilní nejsou. U rodičů mám zyxela a ten měl taky problémy. Udělal jsem to blbovzdorně- adsl router jsem dal jen jako modem (neroutuje, má vypnutý dhcp server), za něj jsem dal normální router, který se stará o PPPOE spojení a obstará vše (DHCP, wifi, lan...). Od té doby byl problém jednou a to když odešel usb disk, pak se zakousl router. Vím, že je moderní all-in-one řešení, ale ne vždy to nejlepší.
U tvého adsl routeru snad ani žádná volba speciálně pro obnovení spojení není, třeba u toho zyxelu jde navolit jen jak dlouho má spojení držet, tak leda nechat ho při požadavku navazovat znovu spojení, ale jestli by to pomohlo, to ti nepovím

Od: xxxx*
Datum: 23.10.12 16:09

Mavericku. Možná to pomůže, ale nevím jak. Ten router potřebuji, protože za ním mám sic další router, ale nemohu je přehodit. Ten co mam jako druhý funguje jako ( ted nevím ten správný název) , rozděluje data podle přidělených hodnot na další odběratele. Potřeboval bych nějak upravut ten Hyuwei , at nemusím investovat do nového. Ale jinak dík za odpověď. když nebude lepší, pošlu pak BODA, ale až se vrátím domů.

Datum: 23.10.12 16:15

Jak za ním? Trochu to rozepiš, protože to by jsi pak měl mít tak jak popisuji ne? Musel by být přepnutý jako bridge:
ADSL linka- wan echoLife- z lan EchoLife připojit na Wan druhého routeru
A ty to máš jak? Nemáš náhodou zbytečně 2x router a ne 1x router a 1x router přepnutý do bridge jako modem? To by ti stačilo přeházet nastavení a nic nového by jsi neřešil. Vrátit to můžeš vždycky

doplněno 23.10.12 16:23:

na Echolife by jsi nastavil v basic settings u WAN místo routig BRIDGE a na druhém routeru by jsi dal PPPoE přihlášení (nastavuje se to v módech routeru), snad to tam budeš mít

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.