Seká se mi youtube a optická myš

Od: Datum: 22.10.12 08:48 odpovědí: 3 změna: 22.10.12 23:54
avatar

1) Po reinstalaci a výměně PC za novější model se mi začalo sekat přehrávání videí na youtube. Filmy, mluvené slovo aj. je v pohodě, ale youtube nelze téměř využívat, nedá se to poslouchat.

Mladý přítel dcery, kt. to spáchal, něco naznačoval o procesoru, ale moc se mi nechce stále dokupovat nějaké nové verky, když to nepomáhá. Nelze se pokusit o nějaké úpravy, co by to youtubko rozhýbalo, aby to nekoktalo? Některé písničky si lze poslechnout s koktáním minimálním, ale nesmím na komp ani šáhnout a něco dělat současně, to by se to sekalo víc, ale většinou se to dost seká i tak.

2) Zmrtvěla mi optická myš, nevzpamatovala se ani po restartu, pochopitelně to není baterkou. Po výměně myši za normální to chodí, ale já mám tuhle optomyš moc ráda. Nelze to nějak spravit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.10.12 08:56
avatar

Po reinstalaci asi bude chtít doinstalovat ještě i další drobnosti jako Javu a v případě Youtube i nejnovější verzi Flash Playeru. Nevím, jestli tomu tak u vás bylo. Pokud ne, je to problém no. S toum myší netuším, normální myš windows zvládají sami bez nějakých speciálních ovladačů, ale pokud je to nějaká lepší myšule, tak možná ovladače potřebuje.

*frajer*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.10.12 09:11
avatar

Děkuji.

Datum: 22.10.12 23:54
avatar

Video se seká neb se přehrává v |HTML5 pokud tedy chybí flash, instalace by to mohla vyřešit...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.