Převod avi na DVD formát

Od: ® odpovědí: 12 změna:

Prosím poraďte nějaký jednoduchý program, který umí převést formát avi na DVD (nejlépe free, ale pokud bude nějaký finančně přijatelný, tak klidně i ten).

Dříve jsem používal ConvertXtoDVD 4, ale všimnul jsem si, že mi zatěžuje CPU až na 100%... Tak nějaký, co mi neodstřelí procesor :)

Díky

12 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar ladinpraha

DVD je proti AVI cca 5x větší, proto předpokládám, že chceš vytvořit klasické DVD, které bude chodit ve stolním přehrávači. Já vždycky používal Nero, přímo při vypalování a nemusím nic předem konvertovat.


Pamatuju, že jsem to měl v jednom starším Neru taky, pak jsem to inst. CD ale někde ztratil, koupil si tedy nové a tam už to nebylo...

doplněno 21.10.12 14:59:

Jinak jasně, používám to na filmy a hlavně na zápasy Manchesteru United, co si nahraju přes TV kartu v PC a jelikož můj DVD přehrávač neumí přehrát formát avi, musím to prvně zkonvertovat.

Zkus ve Startu pohledat: Nero - Fotografie a video - Nero Vision.

 


0x

Díky, koukám, že je free, tak to hned vyzkouším :)

 


0x
avatar gotrekzagary

Roky používám Convert X to DVD

slunecnice.cz/...

doplněno 21.10.12 14:45:

Zvládá nejenom AVI, ale i další formáty.

ramirez píše že Convert X to DVD nechce!

To jsem přehlédl... omlouvám se.

Nicméně u toho programu lze nastavit, jak moc má zatěžovat systém.


A můžu se zeptat, kde to najdu? To myslíte to "Priorita překódování"? A když jí snížím, nebude ten výsledný obraz jak z nahrané VHSky?

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]