Převod avi na DVD formát

Od: Datum: 21.10.12 14:35 odpovědí: 12 změna: 22.10.12 18:01

Prosím poraďte nějaký jednoduchý program, který umí převést formát avi na DVD (nejlépe free, ale pokud bude nějaký finančně přijatelný, tak klidně i ten).

Dříve jsem používal ConvertXtoDVD 4, ale všimnul jsem si, že mi zatěžuje CPU až na 100%... Tak nějaký, co mi neodstřelí procesor :)

Díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.10.12 14:56

Díky, koukám, že je free, tak to hned vyzkouším :)

Datum: 21.10.12 14:45

Roky používám Convert X to DVD

http://www.slunecnice.cz/sw/convertxtodvd/

doplněno 21.10.12 14:45:

Zvládá nejenom AVI, ale i další formáty.

Datum: 21.10.12 14:50

ramirez píše že Convert X to DVD nechce!

Datum: 21.10.12 18:57

To jsem přehlédl... omlouvám se.

Nicméně u toho programu lze nastavit, jak moc má zatěžovat systém.

Datum: 21.10.12 22:07

A můžu se zeptat, kde to najdu? To myslíte to "Priorita překódování"? A když jí snížím, nebude ten výsledný obraz jak z nahrané VHSky?

Datum: 22.10.12 09:15

Nemám ten program, ale i tak je jasný, že tohle nastavení kvalitu obrazu neovlivňuje. Jediné, co se stane je, že to bude úměrně tomu déle trvat.

Datum: 22.10.12 18:01

Přesně tak, jedná se o volbu "priorita překódování" v záložce "kódování".

A jak napsal kolega, ovlivní to délku zpracování. Nicméně u sebe mám vyzkoušeno, že je-li nastavena na "normální", tak se dá na PC normálně pracovat (tedy až na hraní her... *smich*)

Datum: 21.10.12 14:50

DVD je proti AVI cca 5x větší, proto předpokládám, že chceš vytvořit klasické DVD, které bude chodit ve stolním přehrávači. Já vždycky používal Nero, přímo při vypalování a nemusím nic předem konvertovat.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.10.12 14:57

Pamatuju, že jsem to měl v jednom starším Neru taky, pak jsem to inst. CD ale někde ztratil, koupil si tedy nové a tam už to nebylo...

doplněno 21.10.12 14:59:

Jinak jasně, používám to na filmy a hlavně na zápasy Manchesteru United, co si nahraju přes TV kartu v PC a jelikož můj DVD přehrávač neumí přehrát formát avi, musím to prvně zkonvertovat.

Datum: 21.10.12 19:03

Zkus ve Startu pohledat: Nero - Fotografie a video - Nero Vision.

Ohodnoceno: 2x

Od: stribrnak*
Datum: 22.10.12 09:12

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.