Ps vita ps network problem

Od: Datum: 20.10.12 11:33 odpovědí: 3 změna: 22.10.12 14:00

zdravim koupil jsem si ps vitu 4G + Wifi a mam problem... chci se pripojit jakkoliv na playstation Network tak mi to napise : Could not connect to the Internet (NW-9735-4) officialni rady jako restartovat konzoli atfd nefunguji kdyz jdu na internet funguje normalne nemel by nekdo reseni? uvazuju jit Vitu reklamovat mam zaruku na 2 roky budu rad za kazdy pokus :) diky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tomas447*
Datum: 21.10.12 12:47

Ahoj,tak jestli máš PS Vita 4G tak respekt :D.Jinak proč ti vadí že ti to hlásí chybu když internet ti normálně jde.Jestli ti to opravdu vadí, tak do vyhledávače zadej kod té chyby (NW-9735-4) a porozhlídni se po většinou zahraničních fórech nebo SONY fórech.

Datum: 22.10.12 13:58

praveze sem todle delal ale nic mi nepomohlo mam jit asi reklamovat ze :(

Datum: 22.10.12 14:00

nejlůepsi na te Vite je podle me multiplayer a treba kdyz se pripojim na GPS chce to do playstation network a vyskoci error NW-9735-4 a ja bych chtel rad GPS :D

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.