Nástroj na přihlášení / odhlášení

Od: Datum: 18.10.12 20:38 odpovědí: 3 změna: 19.10.12 11:24
avatar

Dobrý večer,

do emailu lze vložit větu typu: souhlasíte se zasíláním dalších (třeba) novinek nebo naopak nesouhlasím se zasíláním ..., jaká aplikace nebo nástroj tohle umí nebo jak se toto nazve jedním slovem. Nemohu si vzpomenout, vyhledám si to sama již sama. Ale pokud máte zkušenosti, můžete mi prosím poradit, který je dobrý a přitom levný (v přepočtu na 1 email).

Děkuji

S.

doplněno 18.10.12 20:47:

Jestli mi budete dávat nějaké návrhy těchto nástrojů, prosím aby na mě "mluvili" česky. Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.10.12 22:32
avatar

Míníte-li vkládání automatického textu, tak to by dnes měl umět každý e-mailový klient - Outlook Express, Thunderbird, ...

Automatickou patičku lze přidávat i v případě, že používáte webové rozhraní. Akorát byste si musela vyhledat, kde se to u kterého poskytovatele nastavuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: antimalware*
Datum: 19.10.12 10:57

Pokud Vám jde o zasílání obchodních nabídek, tedy klasický mailing, tak se tím například zabývá smartemailing.cz s veškerým servisem, ale není to zadarmo. Zadarmo je např. Mailchimp, ale ten zas není česky. Zkuste i třeba googlit, jestli neexistuje něco jiného, souhrně se tomu říká mailing.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.10.12 11:24
avatar

To je přesně moje myšlenka.

Co říkáte na placenou záležitost Mailkit? Ta je v češtině. Mohu ji spravovat sama, bez toho, že by mi někdo mailing vypracoval? (Osobně myslím, že ano...)

Děkuji

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.