Youtube problém

Od: Datum: 18.10.12 19:20 odpovědí: 2 změna: 18.10.12 20:18

Dobrý den.Mám problém se stránkou Youtube.Stránka mi běží bez problému,ale když se chci přihlásit na svůj účet,dám přihlásit a naběhne mi stránka s červeným pozadím na které je následující text : Bezpečnostní certifikát serveru není dosud platný!
Pokusili jste se přejít na server accounts.google.com, ale server předložil certifikát, který není ještě platný. Nejsou k dispozici žádné informace, které by naznačovaly, zda je možné certifikátu důvěřovat. Google Chrome nemůže spolehlivě zaručit, že komunikujete se serverem accounts.google.com, a nikoli s útočníkem. Čas ve vašem počítači je aktuálně nastaven na čtvrtek, 18. října 2001 19:18:46. Je to v pořádku? Pokud ne, měli byste chybu opravit a stránku načíst znovu.
Nemůžete pokračovat, protože operátor webových stránek požádal o zvýšení zabezpečení této domény.
Potřebuji vysvětle Používám prohlížeč Google Chrome,Pokud by byl někdo schopný mi poradit,byl bych moc vděčný . Děkuji

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hitman
Datum: 18.10.12 19:24

Podotýkám že před tímto problémem se mi zvláštním způsobem přehodil na počítači čas i datum.Samozřejmě jsem tyto údaje hned změnil na správné,ale nevím zda to má nějakou spojitost s tímto problémem.

Datum: 18.10.12 20:18
avatar

Ano, píše to, že máte u sebe rok 2001. Aktuální certifikát platí od 27.9.2012 do 2013. Takže spravit hodiny (možná došla baterie na základní desce?) a pak to zas půjde.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.