Black Mesa Source - Engine Error

Od: Datum: 14.10.12 10:09 odpovědí: 9 změna: 14.10.12 20:35

Dobrý den,

Stáhnul jsem si z uložta HL Black Mesa.

Celkem se to stahovalo asi 4 hodiny pak se to extrahovalo asi 2 hodiny a instalovalo se to asi taky 2 hodiny. Prostě děs.

A po instalaci když jsem to spustil se objevilo takovéto rozmazané pozadí a dole v pravém rohu známe loading. Pak se ale hra zavřela a Vyskočila na mne chyba (viz. obrázek)

Nevíte někdo co s tím dělat? Znovu se mi to tiž stahovat a instalovat opravdu nechce.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fino97*
Datum: 14.10.12 10:35

Pravdepodobne tam chybi nejake .dll ...ale jake to vam neporadim..mate ve slozce kde je to nainstalovane soubory steam.dll a steamclient.dll?

Datum: 14.10.12 10:37

Přímo v té složce to není. Já mám nonsteam. Hemží se to tam soubory zčínající na BMS a jsou tu i nějaký exe. hm

Datum: 14.10.12 10:39

Zajímavé nespouští se to přes soubor hl2 ale přes soubor run_bms, nicméňe hl2 spustit nejde protože chybí soubor hl2.txt

doplněno 14.10.12 10:42:

je to nějaké divné. Celé je to instalované přes nějaký ruský instalátor a tak už mě překvapuje že ve složce jsou dva odinstalační soubory. Asi jeden bode od hry a jeden od instalátoru ale to je teď jedno. Kouknu se po těch knihovnách.

Od: stark
Datum: 14.10.12 10:39

Nechápu, proč to stahuješ z uložta, když si to můžeš stáhnout z oficiálních stránek, takhle dlouho se mi to určitě nerozbalovalo ani neinstalovalo... ale to je jedno. Ke spouštění musíš mít Steam s Source Sdk Base 2007, který stáhneš zadarmo ze steamu.

Datum: 14.10.12 10:53

Dobrá,

A dal by jste mi ten odkaz na ty oficiální stránky kde si to mohu stáhnout a nainstalovat. Také jestli mohu proprosit o odkam na stažení Source Sdk Base 2007 já jsem ho na steamu nikdy nenašel. Ale radši bych to nonsteam verzi.

Ještě bych se chtěl zeptat jestli hry co jsou spustitelné jen přes steam jestli se v tý složce ve který jsou uložený jestli je tam Spouštěcí exe soubor. Ale to se ptám jen ze zvídavosti. Moc děkuji.

Od: stark
Datum: 14.10.12 11:02

odkaz: http://www.blackmesasource.com/download.html

Source Sdk Base 2007 - jdi do knihovny, pak změn záložku všechny hry na nástroje a tam bys to měl mít. Nevim ovšem jestli musíš nainstalovat TF2 (který je taky zadarmo) abys to tam měl. Takže to zkus. Nonsteam nevim. Exe soubor tam asi bude, ale spustit to podle mě nepůjde, jen přes steam.

Datum: 14.10.12 20:19

Tákže, Nainstaloval jsem Team Fortress 2 trvalo to asi 7 hodin. Tuhle hru hrát rozhodně nehodlám ale přesto jsem si jí spustil asi čtvr hoďky se to zapínalo a pak jsem procházel menu a poad skusil jsem hrát ovšem se to seklo a půl hoďky jsem si maloval po obrazovce s ikonou že program neodpovídá. Pak už se to nštěstí vyplo. To víte Když máte počítač ve kterym je procesor 1 Ghz s OV aspoň na 2, RAM 1,5 GB, Grafiku 128MB - Tak se s tím zázraky dělat nedají :)

Takže když si teď nainstaluju přes tu staženou instalačku black mesa do steamu tak by to už mělo normálně fungovat?

Datum: 14.10.12 20:35

No to nebylo chytré. Zaprvé TF2 má skoro 10GB které jsi stahoval a za druhé je to dost náročná hra.

Datum: 14.10.12 11:31

Proč z uložta? Stáhni si ho z oficiálních stránek. http://www.blackmesasource.com/download.html (Úplně dole si vybereš z jakého serveru to chceš stáhnout.)

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.