Minecraft - tlačítko F3

Od: Datum: 12.10.12 15:35 odpovědí: 2 změna: 20.10.12 18:05

Dobrý den,
mám větší problém. Když hraju minecraft, a zmáčknu klávesu F3, F5 nebo F11 nestane se to, co by se mělo stát, a místo toho se mi u F3 otevře nějaký outlok express a u F5 a F11 se nestane nic, koukal jsem se do nastavení klávesnie, a bylo tam, že F5 a F11 nemá žádná nastavení (je to v angličtině) a u F3 vůbec nevim, co zvolit... Nastavení těchto tlačítek má na mém počítači program ,,Setpoint,,. Prosím poradte, bez těchto tlačítek prakticky nemůžu nic dělat...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sestrenka135*
Datum: 19.10.12 18:57

DObrý den,
jednou se mi stalo něco podobného,pomohlo mi přeinstalování celé hry, 'šťourat' se v tom nemá cenu,zhorší se to ještě víc... Když máte 'nově' naistalovanou hru,tak tam je vždy původní nastavení té hry... Přeji hodně štěstí a pokud budete hru přeinstalovávat,tak doporučuji si zálohovat své světy a obrázky ze hry...

Datum: 20.10.12 18:05

Také pokud hrajete na nějakých serverech tak si také zálohujte z .minecraft soubor servers.dat v tomto souboru jsou uložené adresy a názvy serverů.
doplněno 20.10.12 18:10: Také mne napadlo jestli za to nemůže Java...
Ale nejdříve skuste minecraft přeinstalovat.
:)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.