Zadání klíče pro stažení v HTML

Od: Datum: 16.03.13 09:17 odpovědí: 3 změna: 16.03.13 20:19

Zdravím potřebuji poradit. Dělám kamarádovi stránku a zasekl sem se. Chce tam mít videa a chce to mít udělaný tak že pošle jednorázový klíč, který tam někdo zadá a bude si moci stáhnout. Jen mě trápí věc kterou on nedomyslel že když to uděla chybu při stahování tak si bude muset zažádat o nový klíč.

Toto sem nikdy nědělal takže proto se ptám. Byl bych nejradši kdyby ste mi sem napsali celí zdroják v HTML ne PHP.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.03.13 12:27

V HTML to nejde.

Po zadání klíče a výběru videa ke stažení můžete uživateli zpřístupnit toto video třeba na 24 hodin, ať si ho stáhne kolikrát chce.

Ohodnoceno: 0x

Od: zabu
Datum: 16.03.13 16:46

Podotýkám neumím ani HTML, tak to berte jako možná blbý nápad. Nešla by ta identifikace udělat přes časově omezené Cookie?

Ohodnoceno: 0x

Od: drane
Datum: 16.03.13 20:19

Napadlo mě něco jako na uložtu kde se musí opsat klíč který je na fotce a místo té fotky bych tam dal něco jiného. Časové omezení se mi nelíbý.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.