Jak uložit automatické vyplňování

Od: Datum: 11.10.12 13:52 odpovědí: 5 změna: 09.11.12 13:47

Zdravím a hned s dotazem. Mám Windows Vista Home Premium, používám Google Chrome a IE 9, poštu v Gmailu. A taky

Stickyx Password PRO - uložení hesel.

Před tímto problémem jsem při vyplňování osobních dat klikl na kolonku na př. emailu a hned se to vyplnilo i případně další položky jako jméno, adresa telefon atd.

Nevím si s tím rady jak dál. Díky za každouz radu.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: yakubkolemjdouci
Datum: 30.10.12 14:43

Historie automatického doplňování formulářů je funkce, o kterou se stará každý prohlížeč sám ... takže podle toho, kde Vám to přestalo fungovat si jej opět zapněte

Takže v IE je v menu Nástroje -> Možnosti internetu -> karta Obsah -> Automatické dokončování -> Nastavení

a v Google Chrome je to v "Přizpůsobení a ovládání GCH" -> Nastavení -> dole odkaz "Zobrazit rozšířená nastavení" -> vyhledat sekci Hesla a formuláře a "aktivovat autodoplňování" případně "spravovat nastavení" ...

Datum: 09.11.12 09:32

Moc děkuji ja návod i když jsem se dopracoval až k zadání adresy ale po kliknutí na OK se mě zadaná data zde nezobrazí!

Dělám vše přesně podle návodu v GCh. V IE jsem to provedl bez problémů. Díky

Datum: 09.11.12 10:31

Nerozumím popisu chyby - zkuste se více rozepsat. Prvně jsem to chápal tak, že se Vám vyplo automatické vyplňování formuláři. Postupem jakým jsem napsal si jej opět zapnete.

Datum: 09.11.12 12:18

Rozepíšu tedy celý postup :

Nastavení > ( dole) Zobrazit rozšířená nastavení ( vyhledám sekci )> Hesla a formuláře > Spravovat nastavení ( a v okně )

> Nastavení automatického vyplňování > Adresy > Přidat novou adresu ...( opakovaně zadávám )...> OK...

a nic se neuloží!

Jeden detail : nahoře v pravém rohu jak otvírám > Přizpůsobení a ovládání GCh je zde na tom čtverečku vykřičník. Kliknutím

na to je rovněž vykřičník u Chyba synchronizace - Přihlaste se znovu! Možná to s tím nějak souvisí.

Datum: 09.11.12 13:47

V tom případě nevím. Tipoval jsem to na práva - nicméně i uživatel s právy USER může ukládat nové adresy. Pokud Vám to nelze, zkuste přeinstalovat Google Chrome, případně nejdřív zkontrolovat, zda máte přístup (zápis) do umístění C:Usersjmeno_vaseho_profiluAppDataLocalGoogle

Pokud se jedná o pracovní / školní nebo zkrátka zapůjčený hardware, je možné je že spravovaný Administratorem, ktery nastavil i google chrome do spravovanych zarizeni ... ale nenapada me, proc by zakazoval ukladat si formulare :///

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.