Datum u XP

Od: Datum: 10.10.12 06:45 odpovědí: 7 změna: 10.10.12 18:29
avatar

Zdravím. Zmizel mi datum v pravém dolním rohu u windows XP :) Takže tam mám nyní čas a den, a datum bylo hned pod tím,ale už ne... mohl by mi někdo poradit jak to tam dostat zpět?


avatar
Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ladaadal*
Datum: 10.10.12 08:15
 

To jsem teda taky zvědavej, protože mě to dělá pravidelně. Prostě někdy zmizí a pak se tam zase objeví. Mám dolní lištu rozšířenou na dva řádky a stejně, někdy tam datum je a někdy zase ne. Aniž bych cokoli, krom vypnutí kompu dělal. Mám dojem, že tahle část woknousů si žije svůj vlastní život bez možnosti zásahu, ale jestli má někdo radu...?

 
Od: ladaadal*
Datum: 10.10.12 09:16
 

Fajn odkaz. Takže jde opravdu o samostatný živý organismus, který žije bez závislosti na woknousech a nenechá se sebou nic moc dělat. Aspoň už vím, že nejsem sám.*smich*.

 
Datum: 10.10.12 12:47
 
avatar

nepropadejte zmarům a beznadějím, protože mě takhle jednou zmizel indikátor klávesnice. Prostě zmiznul jako světlo po rumu. Byl pryč a už se nikdy neukázal. Ani ajťáci nevěděli co s tím.

 
Od: ladaadal*
Datum: 10.10.12 12:56
 

Figurek - a jiné věci vidět byli? Jestli jste neslavili s originál DRAK*smich*. Nojo, prostě se smiřme s tím, že woknousy si občas něco udělaj aniž by to po nich někdo chtěl. Myslím, že ani Bill Gates a jeho tým netuší, co se uvnitř těch potvor někdy vlastně děje. Asi už jsou tak vymakaný, že maj vlastní mozek.*smich*

 
Datum: 10.10.12 15:03
 
avatar

Paráda, všem děkuji za odpovědi Takže když to shrneme je v tom černá magie :)

Od: ladaadal*
Datum: 10.10.12 18:29
 

Taky by se to dalo tak nazvat*palec*

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.