Fifa 13- jak ovládat na šipkách?

Od: Datum: 09.10.12 21:27 odpovědí: 1 změna: 10.10.12 12:10

Ahoj, mám legálně zakoupenou hru fifa 13 ale nedaří se mi nastavit ovládání na šipkách. Neví někdo jak to udělat? Když jsem v nastavení ovládání tak cokoliv chci změnit udělám tak, že stisknu enter a zvolím si talčítko, které na požadované akci chci mít. Jenže když chci k čemukoliv přiřadit šipku tak to nejde :( A nevím jak to nastavit abych šipkama ovládal směr hráče...

Pmůže mi někdo? Moc děkuji za odpovědi

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: gunblade
Datum: 10.10.12 12:10

Nazdárek. Taky jsem měl ten stejný problém, který jsem odstranil takto.: Jakmile jsi ve hře v "nastavení ovladače", tak stačí, když si přepneš na "alternativní ovladání", ve kterém už je přednastavený pohyb hráče na šipkách. Pak už jen stačí změnit další nastavení, které ti vyhovuje (střela, sprint, nahrávka atd.). Dáš uložit jako své nové "vlastní" ovládání a je hotovo. Snad ti to pomůže. Přeji pěknou zábavu :-D...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.