Jaký netbook?

Od: Datum: 09.10.12 20:51 odpovědí: 2 změna: 09.10.12 21:41

dobrý den

chtěl si bych pořídit třeba i bazarový netbook ,ale nemám patřičné zkušenosti s netbookem.

očekávám brouzdání po netu,stáhnutí třeba hudby,filmu ,email,exel,world,pps.

a neposlední řadě připojení usb hd tv pro sledování tv v netboku .

prosím o tipy .*klik*

co třeba ACER,nebo ASUS?

http://pocitace.avizo.cz/acer…one-d250-pouzdro-8368171.html

DÍK

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.10.12 21:35

Já mám tento a maximální spokojenost. Dnes se dá sehnat použitý za 3000-3500Kč všetně legálního Win7 a proti tomu co uvádíš to je mnohem lepší liga (i 5-6hod). Mám k tomu připojen usb dvb-t tuner a ta HD grafika je dostatečná HD film s 10-15% zatížením systému a to se dá pžípadně rozšířit o nějaký SSD disk a původní disk dát do ext. boxu jako multimediální disk na filmy,hry, hudbu,..

http://www.alza.cz/acer-aspir…-as1810tz-414g32n-d141966.htm

http://extranotebook.cnews.cz…r-timeline-1810tz-maly-zazrak

Ohodnoceno: 2x

Od: wheezy
Datum: 09.10.12 21:41

Netbook a sledování HD TV je hezký oxymóron. Netbook není příluš výkonný, takže na sledování HD TV nebo filmů v lepší kvalitě to určitě není a ani nebude. Vyvarujte se hlavně levným netbookům s Androidem či Winodws CE. Výkon mají mizerný, baterie nevydrží dlouho, asi nějaké 2-3 hodiny a hlavně rychle ztrácí kapacitu. Navíc je to ošizené tam, kde to jen šlo. Windows CE není klasický Windows, je to systém pro počítačky PDA (předchůdce tabletů by se dalo říct) a to jsme někde zhruba kolem roku 2004. Takže na nějaké prohlížení dnešního internetu to nebude úplně ideální, používá se tam tuším jádro klasického Internet Exploreru 5.5 nebo 6. A to jsme někde na přelomu tisíceletí.
A Android, ten se pro netbooky nebo obecně pro zařízení s nedotykovou obrazovkou absolutně nehodí. Navrch ty netbook mají často Android 2.x a to je kolikrát hrůza děs bes.

V bazaru bych netbook nekupoval, myslím si, že na Alze se dají netbooky pořídit za solidní cenu se 6článkovou baterii, která na jedno nabití vydrží v klidu přes 6 hodin a drží dlouho svou kapacitu.

Zkušenosti jak s Acerem tak i Asusem mám celkem dobré, nemohu napsat, který je lepší a který ne.
Když už budete kupovat v bazaru, tak požadujte písemnou záruku i na skryté vady. Samozřejmě nakupujte v nějakém lepším bazaru, zjistěte si o tom recenze, třeba u přátel nebo na internetu.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.