HTML kod radia na blogu

Od: Datum: 07.10.12 15:22 odpovědí: 7 změna: 08.10.12 17:36

Dobry den,potrebuji poradit jak vlozit HTML radia do blogu aby to pri navstiveni blogu hralo?Jednou se mi to povedlo ale uz nevim jak:(sice to tam mam ale nehraje a ani nejde spustit chci fajn radio nebo evropu 2 diky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.10.12 16:35

Nejlépe přesně podle postupu, který je uveden tam, kde jste ten kód sebral.

Od: martinxx1
Datum: 07.10.12 17:04

ale tam nikde nic napsano neni,ani nevim jakou cast toho kodu mam zkopirovat*nevi*

Od: thomas100*
Datum: 07.10.12 17:11

Nemáš náhodou v použitém html kódu pro rádio parametr autoplay? U něj by měla být buď hodnota False (nechceš automatické přehrávání) nebo True (chceš).

Jinak myslíš si, že je automatické přehrávání správnou cestou? Lidé to mohou mít vyplé a nebo je to může pěkně namíchnout, já se na takové weby už nikdy nevrátím. Je to takové vnucování se.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.10.12 17:20

I já se přimlouvám za ponechání volby na návštěvníkovi Vašeho webu. Také weby, které mi začnou něco přehrávat, okamžitě opouštím a už se na ně nevracím.

Datum: 07.10.12 18:08

jo ja chci aby to slo i vypnout to jo ale hlavne aby to fungovalo:)

Datum: 07.10.12 18:09

tak treba tady http://www.evropa2.cz/player2011/fm/ co zkopirovat za HTML?

Datum: 08.10.12 17:36

Nejsem si jistý, jestli zrovna tady je něco určené ke kopírování.

Jinak viz tag

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.