Jak změnit jméno na Facebooku

Od: Datum: 21.09.12 19:21 odpovědí: 7 změna: 19.12.12 23:52

Dobrý večer,

jak se dá změnit jméno na Facebooku?Měnila jsem si ho asi jen 2x a už to nejde...přitom moje kamarádky si ho mění pořád!Jak ho změnit?Nechci zakládat nový účet!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.09.12 19:50

Stačí dát šipku na pravé straně (kde se odhlašujete) - nastavení účtu - a tam je jméno - napíšete co chcete a dáte uložit změny

Toť vše

doplněno 21.09.12 20:05:

Nainstalujte si jiny prohlížeč.

Ohodnoceno: 0x

Od: girl214*
Datum: 21.09.12 19:59

Mě to právě nejde..nejde mi psát nové jméno.

Datum: 21.09.12 20:47

Podmínkou registrace na Facebooku je věk minimálně 13 let uvedení pravdivých osobních údajů. Takže podle mne je v pořádku, že FB nechce změnu jména povolit.

Datum: 21.09.12 21:43

Chtěla jsem si ho změnit z osobních důvodů...13 mi bylo a pravdivé méno tam mám taky...jen jsem chtěla změnit jen JMÉNO,ne příjmení,ze zdrobněliny na normální.

Datum: 22.09.12 14:28

Tak pár dnů počkejte a zkuste to znovu (Facebook pořád něco mění, takže občas něco blbne). Případně se na Facebook přihlaste z jiného prohlížeče. Pokud používáte např. Firefox, zkuste to z Opery, z Internet exploreru nebo z Chrome.

Datum: 22.09.12 15:31

Ani to nejde..jen mi to vyjede nabídku jmen,co jsem už měla.

Od: amat
Datum: 19.12.12 23:52

jo je to blbost prohlizec nebo si pockat na neco ja uz mam snad to jmeno rok tam a furt to nejde zmenit :D tak asi je nejlepsi se nato vytento a udelat new ucet :D ale ja osobne sem nato moc linej :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.