Brána firewall automatická aktualizace

Od: Datum: 03.06.13 08:18 odpovědí: 4 změna: 03.06.13 11:47

prosím o radu. Mám zdarma antivirus free na 1 rok, ale projížděla jsem programy v internetu, a narazila jsem, že mám vypnutou nějakou bránu firewall tak jsem ji zapnula, ale není to placené? nikde se to nedočtu, píší, že to také brání virům. a ještě denně mi naskakuje tabulka na pravedelné aktualizace, programů třeba ADOBEAIR, nebo avast flash, player, co to je? v programech jsem zjistila, že automatická aktualizace instalace je vypnutá, ale když je zapnu, bojím se, že se mi tam nainstaluje automaticky nějaká nová verze a třeba placená, tak jak to vlastně je poraďte mi, Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.13 09:13

Pokud by to bylo placené tak by ti to ani nešlo před zaplacení a většinou zadáním nějakého kódu. Jinak Antivirus free na jeden rok může být cokoliv, ale hádám avast, ten zdarma firewall pokud vím nemá, takže bude zapnutý asi ten ve windows?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.06.13 11:19

díky za odpověď, mám na 1 rok antiviruss AVAST FREE. je zdarma, ale ten firewal jsem zapnula ve Windous, a píší, že ještě zabraňuje více hrozbám viru, tak jsem ho zapla, ale nevím jestli mám v sekci zabezpečení také zapnout to automatické aktualizace programů. aby mi tam potom nenainstalovaly nějakou placenou verzi? Mám to zapnout?Protože mi počítač zve neustále k nějaké aktualizaci. díky

Datum: 03.06.13 11:47

To budou automatiské aktualizace windows pokud to chápu dobře a to zapni.
Pokud myslíš tu kontrolu aktuálnosti programů kterou má přímo avast tak to je zapnuté myslím automaticky, můžeš to nechat zapnuté, ale někdy je to otravné když nechceš aktualizovat všechno a musíš to dávat do vyjímek. Pokud by ti někde něco chtělo aktualizovat na placenou verzi tak ti přinejhorším ten program nepůjde. Automaticky opravdu nic platit nebudeš :)

Datum: 03.06.13 11:45

Firewall nech zapnutý a automatické aktualizace taky. Nevidím v tom žádnou hrozbu - proč by se podle tebe mělo instalovat něco placené?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.