Jak na nový účet na facebooku

Od: Datum: 13.03.13 17:17 odpovědí: 6 změna: 13.03.13 22:05

Chtěla bych založit další účet na facebooku pro skupinu historických fotek. Na svém vlastním účtu mám informace jen pro blízké přátele, veřejně aktivity nemám. Nechci, aby se mi tyto dva účty nějak proplétaly. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zepe®
Datum: 13.03.13 17:21

zaloz skupinu nikdo neuvidi ze to je spojene s tvym profilem kdyz to nereknes

Ohodnoceno: 0x

Od: jarm®
Datum: 13.03.13 17:24

Jak?

Datum: 13.03.13 17:26

popsal bych to ale tady to bude lepsi http://facebookblog.eu/jak-vytvorit-skupinu-na-facebooku/

Ohodnoceno: 3x

Od: jarm®
Datum: 13.03.13 19:38

Ta skupina mi nesplnila účel, ke terému jsem ji měla. Spíš by bylo dobré mít druhý - veřejný účet facebooku, aby se mohli připojovat jiní lidé a já nemusela zadávat členy. Jak na to?

Datum: 13.03.13 21:16

Od: askmenow*
Datum: 13.03.13 22:05

Založ si stránku, nabízí se ti to normálně v menu nalevo. Proplétání se bát nemusíš. Spravuji takto stránku pro stovky lidí, společně s dalšími správci, a když se nepodepíšu, uživatelé stránky ani nevědí, že jsem to psala já. Když vstoupím na stránku, vystupuji automaticky pod jménem stránky, když jsem kdekoli jinde, vystupuji jako já. Samozřejmě to jde v případě potřeby přepnout.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.