Windows 7 nebo 8

Od: Datum: 13.03.13 13:20 odpovědí: 5 změna: 13.03.13 17:51

Proč se WIN 7 OEM prodávají více než nové osmičky? To jsou na tom s ovládáním tak špatně? Nemám si raději připlatit 1200 Kč a koupit přenosné 8 s možností downgradu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.03.13 13:25

Záleží co máte za zařízení, jestli PC, obyčejný notebook nebo dotykový NTB.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.03.13 13:26
Osmičky jsou dražší a krom rozšířené podpory pro dotykové displeje toho moc navíc proti sedmičkám nenabízejí.

Datum: 13.03.13 13:28

Jo a ja si myslim, že pro nedotykový PC a NTB jsou to vyhozené peníze.

Datum: 13.03.13 13:51

Potřebuji upgradovat kancelářské PC a sedmičky OEM kupovat nechci - přijde mi zbytečné měnit i disk, zdroj a skříň. Pokud jsem správně pochopil osmičky se nemusí kupovat s hardwarem, ale po aktivaci se naváží na základní desku - pokud po uplynutí záruky umře deska, tak končí licence.

Od: trollface*
Datum: 13.03.13 17:51

Mám na notebooku Windows 8 a musím říct, že se sedmičkami se mi pracovalo mnohem líp. Ve Windows 8 jsou různé vysouvací nabídky, které při práci zbytečně zdržují.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.